Stolní tiskárny - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Stolní tiskárny

Canon uvádí nové inkjetové tiskárny řady PIXMA

12. února 2010, 00.00 | Společnost Canon představila novinky pro rok 2010. Jde o inkjetové tiskárny populární řady PIXMA, spadající do segmentu SOHO tisku (domácnosti/menší kanceláře). Konkrétně se jedná o trojici multifunkčních zařízení PIXMA MX 340, PIXMA MX 350, PIXMA MX 870 a funkcemi nabitou fotografickou tiskárnu PIXMA iP2700.

 

 

 

Tiskovou aplikaci pro iPhone připravil také Epson

16. prosince 2009, 00.00 | Epson jako už třetí významný výrobce tiskáren (po Canonu a HP) přišel s bezplatnou aplikací umožňující tisk fotografií přímo z iPhonu. Co vše daná aplikace umožňuje?

 

 

 

Přicházejí tiskové utility pro iPhone

19. října 2009, 00.00 | Aplikace pro iPhone dnes zvládají nejrůznější úlohy (pokud je ovšem Apple vůbec povolí), a tak není divu, že se počaly objevovat též utility usnadňující tisk přímo z telefonu. V tomto článku se podíváme na dvě z nich: Print Magic a Canon Easy-PhotoPrint.

 

 

 

Xerox Phaser 7500: ovládejme barvy slovy

16. října 2009, 00.00 | Společnost Xerox představila aktuální říjnové novinky. Mezi hlavní hity podzimu 2009 tak patří například nové servisní balíčky, vč. prodloužené záruky ale také zbrusu nový stroj – Xerox Phaser 7500, který nabídne kromě bohaté funkční výbavy také novou technologii „Color by words“ - pro jednoduché a rychlé barevné korekce!

 

 

 

HP news 2009: "Dotkněte se" zajímavých podzimních novinek

30. září 2009, 00.00 | HP představuje novinky pro nadcházející období z řady Photosmart a Deskjet. Vedle designu klade výrobce důraz především na jednoduchost ovládání a bohatou funkční výbavu. Novinky HP zároveň uvádějí technologii „TouchSmart“, kterou zajisté ocení (nejen) uživatelé Apple produktů.

 

 

 

Co nového nachystal EPSON pro podzim 2009?

25. září 2009, 00.00 | Epson představil novinkové fototiskárny i novou řadu projektorů pro podzim 2009. Výrobce sází na jistotu a inovuje ve svých řadách osvědčené modely, které tak nyní nabídnou ještě vetší uživatelský komfort, vyšší rychlost i kvalitu a bohatší funkční výbavu než jejich předchůdci. Velký důraz je kladen též na nový facelift.

 

 

 

Epson Stylus SX405: levná a kvalitní tiskárna v praxi

27. srpna 2009, 00.00 | Jeden ze světových lídrů v oblasti fotografického tisku představuje novou fototiskárnu řady Stylus SX405. Jde o multifunkční zařízení A4 formátu se čtyřmi samostatnými inkousty, které nabídne intuitivní ovládání, barevný LCD a kromě samotného tisku samozřejmě též funkce skenování a kopírování.

 

 

 

PANTONE ColorMunki Design: měření barev (nejen?) v amatérském sektoru

30. dubna 2009, 00.00 | Společnost Pantone, resp. její vlastník X-Rite, vstoupila radikálněji do sféry správy barev určené pro domácí uživatele a částečně i pro uživatele z profesionální sféry produktem ColorMunki. Jde o nepřímého nástupce základního balíků i1 Design, na rozdíl od něj ale koncepce ColorMunki neumožňuje pozdější upgrade. ColorMunki se tak řadí po bok takových zařízení jako jsou PANTONE hueyPRO nebo EZColor. Hlavně ale jde o konkurenci v zahraničí hodně úspěšnému Datacolor Spyder3Studio. Blíže vám ColorMunki ve verzi Design představíme v této recenzi.

 

 

 

Konica Minolta představuje nové barevné laserové tiskárny

23. března 2009, 00.00 | Společnost Konica Minolta uvádí na trh kvartet nových laserových tiskáren. Jedná se o zařízení, určená pro domácnost nebo do menších kanceláří. Konkrétně jde o modely řady Magicolor, s typovým označením 1600W, 1650EN, 1680MF a 1690MF.

 

 

 

Kyocera uvádí trojici barevných tiskáren řady FS-C

9. března 2009, 00.00 | Na trh právě přichází tři novinkové barevné laserové tiskárny Kyocera, které slibují optimální poměr kvality tisku, rychlosti a kompaktních rozměrů. Zajímavostí budiž, že pod designem všech třech modelů je podepsán F.A. Porsche. Že by tím chtěl výrobce něco naznačit?

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: