Poradna - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Poradna

Jak v CorelDRAW "brejknout" text

12. června 2000, 00.00 | Potřebujete rozdělit textový objekt v CorelDRAW na jednotlivé řádky, slova, nebo dokonce písmena a nevíte jak na to? Čtěte tento článek, je to tak snadné.

 

 

 

Jak pracovat s bleskem?

29. května 2000, 00.00 | V dnešní poradně odpovíme na častý dotaz čtenářů. Přinášíme pár základních rad týkajících se fotografování s interním bleskem u digitálních fotoaparátů.

 

 

 

Dobře utajené předvolby v CorelDRAW

11. května 2000, 00.00 | Vyznat se v předvolbách takového bumbrlíčka, kterým CorelDRAW beze sporu je, někdy připomíná procházku bludištěm. Cestu ke dvěma preferencím ukazuje tento článek.

 

 

 

Velká rošáda nejen pro CorelDRAW

9. května 2000, 00.00 | Potřebujete prohodit dva objekty mezi sebou? Zapomeňte na pomocné linky a jiné zdržovací manévry. Jednoduchá finta udělá tuto práci během několika vteřin.

 

 

 

Kapátko neboli pipetka v CorelDRAW

4. května 2000, 00.00 | Nástroj důvěrně známý z bitmapových grafických programů se objevuje i v deváté verzi převážně vektorového CorelDRAW. Nalézá zde uplatnění, nebo jej programátoři implementovali jen jaksi navíc?

 

 

 

Barvy v CorelDRAW jak je možná neznáte

2. května 2000, 00.00 | Možností nastavení barev pro spojitou výplň objektů je v CorelDRAW několik. Víte o tom, že jsou zde i výborné pomůcky pro sladění barev mezi sebou?

 

 

 

Škatule hejbejte se

11. dubna 2000, 00.00 | Nástrojů a funkcí pro přesné rozmístění objektů v CorelDRAW existuje hned několik. V tomto článku si představíme poměrně málo využívanou funkci - Rozmístit, jež je součástí dialogu Zarovnat a rozmístit.

 

 

 

Jak převést v CorelDRAW odstavcový text na křivky

4. dubna 2000, 00.00 | Rozbití textu do křivek je oblíbený postup jak zamezit náhradě fontů při přenášení souborů CorelDRAW na jiný počítač. Jak si však poradit u odstavcového textu?

 

 

 

Z Corelu do Photoshopu aneb od vektoru k bitmapě

28. března 2000, 00.00 | Převést vektorovou grafiku na bitmapu není jen záležitost exportu do některého z bitmapových formátů. Možnosti jsou mnohem větší.

 

 

 

Vyšperkujte svoje webovské stránky III.

23. března 2000, 00.00 | Další díl zlepšováků, tipů a fíglů, jak vylepšit Vaše webovské stránky. DNES: animované načtení stránky, automatické přesměrování a další...

 

 

 

Strana výpisu

7

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: