Poradna - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Poradna

Adobe InDesign CS2 – sazba dokumentů komplexně, 2 dny

5. února 2007, 00.00 | Sazba dokumentů již není jen doménou špičkově vybavených grafických
pracovišť a s potřebou přesného formátování dokumentů se setkává stále více uživatelů. Kurz "Adobe InDesign CS2 – sazba dokumentů komplexně" nabízí podrobné seznámení s touto aplikací.

 

 

 

Proběhl křest nové knihy Mistrovství práce s DSLR

29. ledna 2007, 00.00 | Dne 24.1.2007 proběhl slavnostní křest zbrusu nové publikace "Mistrovství práce s DSLR", kterou vydal Institut digitální fotografie. Křest knihy Romana Pihana, včetně autogramiády se uskutečnil na Václavském náměstí v knihkupectví Neoluxor.

 

 

 

Vše o světle - 1. Co je to světlo

26. ledna 2007, 00.00 | Většina fotografů ví nebo tuší, že fotografie není nic jiného než záznam světelných paprsků citlivým médiem. Světlo je proto klíčovým faktorem fotografie - vytváří obraz a určuje jeho styl, stíny, lesky, prokreslení předmětů atd. Proto je pochopení vlastností světla vedle perfektního ovládání fotoaparátu klíčem k dobré fotografii!

 

 

 

Autogramiáda a křest nové knihy o DSLR

9. ledna 2007, 00.00 | Zbrusu nová odborná publikace Institutu digitální fotografie "Mistrovství práce s DSLR" odhaluje taje a specifika při práci a fotografování s digitální zrcadlovkou. Autorem je Roman Pihan, který se problematice práce s DSLR věnuje soustavně již přes pět let. Tato bezpochyby velice zajímavá kniha bude již brzy oficiálně představena veřejnosti - včetně autogramiády.

 

 

 

Tiskněte si fotografie sami aneb jak vybrat tiskárnu?

14. prosince 2006, 00.00 | Vánoce již jsou za dveřmi a většina z nás si klade otázku, čím potěšit své blízké nebo i sebe sama pod vánočním stromkem. Stále populárním darem může být digitální fotoaparát, ale co pro ty, kteří již tento technologický výstřelek moderní doby vlastní? Zajímavým řešením může být tiskárna!

 

 

 

Expozice - 1. Expoziční základy

9. března 2006, 00.00 | Na počátku stvořil Bůh nebe a Zemi. Země byla pustá a prázdná a nad propastnou tůní byla tma. Ale nad vodami vznášel se Duch Boží. I řekl Bůh: „Budiž světlo“, a bylo světlo. Viděl, že světlo je dobré a oddělil světlo od tmy. Světlo nazval Bůh dnem a tmu nazval nocí. Byl večer a bylo jitro, den první...

 

 

 

Jak psát Tutoriály

14. listopadu 2005, 00.00 | Následující článek by měl pomoci všem grafikům a podobně zaměřeným nadšencům, kteří někdy koketovali s myšlenkou: napsat si svůj první Tutoriál. Zde se tedy pokusím pomoci všem těm,
které láká psaní vlastních tutoriálů pro práci s 3D programy.

 

 

 

Jak vybrat správný digitální fotoaparát? II. - Snímače

18. listopadu 2004, 00.00 | V druhém dílu našeho seriálu o výběru digitálního fotoaparátu se budeme věnovat problematice snímačů. Lze vybírat pouze podle počtu megapixelů a čím více tím lépe? Rozhodně ne! Proč tomu tak není se dočtete v tomto článku, který vás seznámí s úlohou snímače, jeho parametry i různými typy snímačů.

 

 

 

Jak vybrat správný digitální fotoaparát? I.

15. listopadu 2004, 07.00 | Blíží se Vánoce, které se mohou snadno stát jedním z faktorů, který rozhodne o nákupu digitálního fotoaparátu. Náš seriál vám pomůže v orientaci na trhu a ukáže cestu, jak si vybrat ten správný model bez větších obtíží.

 

 

 

Když vybíráte digitální fotoaparát

5. května 2004, 00.00 | Není jednoduché si v dnešní záplavě modelů a značek vybrat ten nejvhodnější digitální fotoaparát. Situace na trhu se velmi rychle mění, výrobci neustále doplňují svou nabídku a to nemluvě o cenách. Proto je zde pro vás pomocník, který vám výběr usnadní.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: