Download - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Download

VideoFramer 1.0

17. února 2000, 00.00 | Pryč s drahými balíky pro editaci videa! Pryč s monstrózní Premierou, pryč s VideoStudiem, odpočívej v pokoji pomalý MainActore, přichází VideoFramer!

 

 

 

AVI Constructor 3.1

16. února 2000, 00.00 | Nejen projektanti a konstruktéři potřebují přiměřené programové vybavení po svou práci, totéž samozřejmě platí i pro animátory a všechny multimediální maniaky potřebující poskládat nebo zkonvertovat nějakou tu animaci.

 

 

 

Svět bookmarků V., Linkman Pro

16. února 2000, 00.00 | Dalším profesionálním managerem bookmarků v našem seriálu je Linkman Pro, špičkový program s rozsáhlými možnostmi a slušnou cenou - svůj přídavek Pro v názvu nemá jen tak náhodou...

 

 

 

AutoPlay Menu Studio Pro 2.05

11. února 2000, 00.00 | Vyrobit graficky zajímavé a pro uživatele snadno pochopitelné navigační menu například ve formě instalátoru programů není žádná legrace. AutoPlay Menu Studio vám to však umožní, navíc nemusíte umět vůbec programovat!

 

 

 

Kde sehnat na internetu fotky ZADARA II.

8. února 2000, 00.00 | Na Internetu je snad vše, otázkou je najít ten správný zdroj. Kde jsou fotografie, ktere můžete použít bez porušení autorských práv? Možná vám pomůže několik tipů.

 

 

 

Katalog jedna báseň

8. února 2000, 00.00 | Where Is It je jednoduchý ale velice silný nástroj a pořádek v haldách souborů. Už jste někdy nemohli něco najít? Pomozte si katalogem!

 

 

 

Image Optimizer 2.10

7. února 2000, 00.00 | Dalším novým nástrojem na optimalizaci webové grafiky, o kterém bude řeč, je Image Optimizer a že to jeho autoři myslí vážně jak s kvalitou programu, tak i některými netradičními metodami komprese, o tom Vás snad přesvědčí následující článek.

 

 

 

CoffeeCup GIF Animator 3.0

4. února 2000, 00.00 | Není to zase tak dávno, co jste si na Grafice On-line mohli přečíst recenzi na animační program z dílny CoffeeCup Software. Hoši od kávového hrnku si pospíšili a nová verze GIF Animatoru je na světě. Co je nového a co se změnilo k lepšímu?

 

 

 

Svět bookmarků III, LinkPilot, Bookmark Converter

3. února 2000, 00.00 | Ve třetím pokračování bookmarkového seriálu se mrkneme na další nenáročnou utilitku pro práci s bookmarky umožňující přidat ke každému odkazu logo nebo vizuální podobu celé webové.

 

 

 

Svět bookmarků II, Bookmark Mate 2.04

1. února 2000, 00.00 | Ve druhém pokračování seriálu o utilitách pro správu, používání a konverze bookmarků se podíváme na Bookmark Mate, nepříliš známý a krátký, ale právě vzhledem k jeho délce a možnostem až nečekaně dokonalý program.

 

 

 

Strana výpisu

... 42 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: