3dscena - vlastni - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


3dscena - vlastni

Texturování v CINEMĚ 4D, přeložené referenční tutoriály, díl druhý

24. dubna 2003, 00.00 | Druhý ze tří referenčních tutoriálů, týkajících se základního texturování objektů. V tomto článku se budeme zabývat texturováním průsvitných gumových objektů, balónků a vytvoříme reálnou texturu korku. Také si vyzkoušíme editování polohy textur.

 

 

 

Maya: Od snu k praxi, část druhá

22. dubna 2003, 00.00 | ...aneb cesta uživatele programu Maya na Mac OS X. Přečtěte si druhý díl exkluzivní recenze hi-end 3D software Maya pro Mac OS X! Jaké nástroje nabízí program pro rendering, práci se světly, povrchy či animacemi. Na závěr také několik praktických postřehů ke spojení Maya a Mac OS X.

 

 

 

Texturování v CINEMĚ 4D, přeložené referenční tutoriály, díl první

17. dubna 2003, 00.00 | První ze tří referenčních tutoriálů, týkajících se základního texturování objektů. Naleznete zde tedy základní informace o způsobu mapování textur, používání obrázků i shaderů. Kromě jiného také tvorbu materiálu skla.

 

 

 

Soutěž: modelujte květ s 3Dscénou

16. dubna 2003, 00.00 | Redakce serveru 3Dscéna.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší 3D grafiku na téma "3D květ". Zviditelněte své práce prostřednictvím tuzemských nejnavštěvovanějších grafických serverů. Vítěz samozřejmě navíc neodejde s prázdnou!

 

 

 

Cinema 4D - ref.

 

 

 

Využití funkce Lathe a práce s HyperNURBS

14. dubna 2003, 00.00 | Na jednoduchém příkladu si ukážeme, jak pracovat s příkazem Lathe (rotace Nurbs). Současně se seznámíme s druhy křivek, které nám CINEMA 4D umožňuje vytvořit a taktéž si vyzkoušíme, jak můžeme rotační objekty formovat pomocí funkce HyperNURBS. Reedice.

 

 

 

Modelování v CINEMĚ 4D, přeložené referenční tutoriály.

10. dubna 2003, 00.00 | Modelování pomocí funkce HyperNURBS, je tématem dalších dvou referenčních tutoriálů programu CINEMA 4D. Najdete zde podrobný popis funkce a také názorný příklad jejího využití.

 

 

 

Třetí článek ze série překladů referenčních tutoriálů na program CINEMA 4D

7. dubna 2003, 00.00 | V těchto přeložených referenčních tutoriálech se budeme věnovat vytvoření nové palety nástrojů, integraci editoru materiálů a možnosti uložit a nahrát uživatelské nastavení.

 

 

 

Maya: Od snů k praxi, část první

3. dubna 2003, 00.00 | ...aneb cesta uživatele programu Maya na Mac OS X. Přečtěte si první díl exkluzivní recenze hi-end 3D software Maya pro Mac OS X! Jaké jsou možnosti programu, prostředí a modelovací nástroje včetně řady obrázků.

 

 

 

Druhý článek ze série překladů referenčních tutoriálů na program CINEMA 4D

3. dubna 2003, 00.00 | V těchto přeložených referenčních tutoriálech se budeme věnovat základní práci s editováním primitivích objektů, výrobě jednoduché textury, texturování a základní úpravě pracovního prostředí

 

 

 

Strana výpisu

6

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: