3dscena - vlastni - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


3dscena - vlastni

Začínáme s Terragenem 2 (2. část)

11. června 2007, 00.00 | V druhé části návodu dokončíme naší zasněženou scenérii, vytvoříme její variantu v záři zapadajícího slunce a popíšeme si možnosti modifikování atmosféry a osvětlení scény.

 

 

 

Terragen 2 Preview

10. dubna 2007, 00.00 | Koncem loňského roku firma Planetside konečně vydala, přes rok slibovanou, novou verzi Terragenu – Terragen 2 Preview. V naší recenzi se podíváme tomuto prográmku na „zoubek“ a ukážeme si hlavní změny oproti starší verzi aplikace.

 

 

 

Ivy generátor

20. března 2007, 00.00 | Jsou věci, které se simulují opravdu velmi složitě. Pokud se tedy objeví nástroj, který uvedený problém dokáže zdarma řešit, bylo by chybou na něj alespoň krátce neupozornit. Mezi takové nástroje jednoznačně patří Ivy generátor, nástroj pro tvorbu břečťanu poměrně korektně obrostlého okolo nějakého objektu. Ovládání ale není bez potíží …

 

 

 

Pluginy v Terragenu

21. listopadu 2006, 00.00 | V dnešním článku si ukážeme jakým způsobem se v Terragenu pracuje s pluginami, jak se instalují a jaké pluginy jsou v
součastné době pro tuto aplikaci k dispozici.

 

 

 

PAINTBALL DAY 2006 – NO REMORSE!

24. července 2006, 00.00 | Maxarea.com organizuje první odpočinkovou akci pro všechny grafiky – na PaintBall Day 2006 – NO REMORSE! Pokud máte chuť potkat podobně smýšlející kreativce a rozdat si to s nimi třeba v PaintBallu či jiné disciplině, pak máte možnost již tento srpen.

 

 

 

MAXCON: 2. ročník konference zaměřené na 3D Grafiku

17. května 2006, 00.00 | Za nedlouho začne již druhý ročník dvoudenní, specificky zaměřená akce, která se prioritně soustředí na profesionální i příležitostní uživatele 3D animačního a vizualizačního programu 3ds Max.

 

 

 

Tvorba scény TEMNÉ ZÁKOUTÍ v 3ds max - část třetí (závěrečná)

9. března 2006, 00.00 | V dnešním závěrečném dílu přidáme do scény několik detailů, podíváme se na ty zajímavější materiály a dokončíme scénu nasvícením a přidáním efektů.

 

 

 

Tvorba scény TEMNÉ ZÁKOUTÍ v 3ds max

 

 

 

Tvorba scény TEMNÉ ZÁKOUTÍ v 3ds max - část druhá

2. března 2006, 00.00 | V dnešním (druhém/předposledním) dílu seriálu popisujícího tvorbu scény "Temné zákoutí" se budeme věnovat tvorbě (modelování) několika objektů: nástěnné pouliční lampy, krabic a jednoduchého bicyklu.

 

 

 

3ds max – Napodobení duhového odlesku CD

13. ledna 2006, 00.00 | V tomto tutoriálu vytvoříme v 3ds max materiál napodobující „duhový“ efekt, který vzniká při otáčení CD či DVD.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: