Novinky u Adobe: trial verze CS4 aplikací a sleva na vybrané bundly CS3.3 CZ do 24. 11. - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


VSE

Novinky u Adobe: trial verze CS4 aplikací a sleva na vybrané bundly CS3.3 CZ do 24. 11.

13. listopadu 2008, 00.00 | Společnost Adobe konečně nabídla možnost stáhnout si k vyzkoušení trial verze aplikací Creative Suite 4. Do 24. 11. pak přichází se zajímavou slevovou akcí na vybrané bundly CS3.3 CZ, z kterých bude možný bezplatný přechod na odpovídající CS4 CZ protějšky. Podrobnosti k oběma novinkám přinášíme v tomto článku.

Počínaje 12. listopadem jsou na serveru Adobe.com, a také v jeho české sekci konečně k dispozici zkušební, 30denní verze aplikací z nedávno uvedené Creative Suite 4. Stáhnout si takto lze pouze jednotlivé aplikace, kompletní CS4 balíky totiž zabírají objem v řádech gigabajtů - a i u jednotlivých aplikací mají příslušné instalátory stovky megabajtů. U CS4 bundlů je možná objednávka DVD s trial verzí, ovšem zatím nikoli v ČR.

K dispozici je daným způsobem i zkušební verze redakčního editoru InCopy CS4, který je nabízen mimo rámec jednotlivých CS4 bundlů pro použití s InDesignem. Trial podoby by mělo být možno nainstalovat i odinstalovat vedle stávajících instalací Creative Suite 3 či 3.3 bez jakýchkoli kolizí. Odmítáme každopádně převzít zodpovědnost za případy, kdy by tomu tak nebylo - za zmínku v dané souvislosti stojí existence Adobe CS4 Clean Scriptu, tj. pomocné utility, sloužící k plnému odstranění beta či pre-release podob CS4 z počítače.

adobecs4uv2f.jpg

Novou Suite jsme rámcově představili při jejím uvedení, nyní se postupně věnujeme jejím jednotlivým aplikacím podrobněji (viz například dosud vydané přiblížení Bridge, After Effects a Premiere Pro CS4, dřívější recenze betaverzí Dreamveaweru a Fireworks CS4 a seriál věnovaný Acrobatu a Readeru 9).

adobecs4uv1f.jpg

V těchto dnech pak tuzemské zastoupení Adobe přišlo se zajímavou slevovou akcí na stávající bundly Creative Suite 3.3. Akce se takto týká edicí Design Standard/Premium (primárně pro pre-press a cross-media publikování) a Web Standard/Premium (webdesign a mobilní média) v CZ verzích (nikoli tedy Production Premium pro zpracování videa či Master Collection se všemi CS3 aplikacemi). Sleva činí 12 % ze stávajících cen, takže kupující může ušetřit až takřka 7 000 Kč. Z takto zakoupených aplikací bude možno bezplatně upgradovat na CZ verze CS4 aplikací poté, co budou k dispozici. Zvýhodněná nabídka se týká jak plných verzí, tak upgradů i upsellů, a to ve formě krabicových verzí i multilicencí, a platí do 24. 11. 2008 (takže zájemci by si měli s nákupem poměrně pospíšit).

Připomeňme, že od původní Creative Suite 3 se podoba 3.3 liší tím, že namísto Acrobatu 8 Professional obsahuje Acrobat 9 Pro a do Design Premium 3.3 je oproti verzi 3 přibalen i program pro webovou grafiku Fireworks CS3. Možnost zakoupit cenově zvýhodněné podoby CS3.3 CZ poskytují všichni prodejci Adobe v ČR. Podrobnosti k danému upgradu lze dohledat v následující tiskové zprávě.

Adobe Creative Suite CS3.3 nyní s 12% slevou

V rámci akce je upgrade na verzi CS4 zdarma

Praha, 11. listopadu 2008 – Společnost Adobe Systems snižuje cenu u vybraných produktů Adobe Creative Suite ve verzi 3.3. Do 24. listopadu bude u produktů CS3.3 Design a Web Standard CZ a CS3.3 Design a Web Premium CZ snížena cena o 12 %, což představuje úsporu téměř až 7 000 Kč. Zákazníci, kteří se rozhodnou tuto speciální akci využít, mohou navíc bezplatně upgradovat na stejný produkt v nové verzi CS4. Zvýhodněná nabídka se týká jak plných verzí, tak upgradů i upsellů, a to ve formě krabicových verzí i multilicencí.

Adobe Creative Suite 3 Design Premium přináší vysoce efektivní sadu nástrojů pro tisk, web, interaktivní a mobilní design. V tomto softwaru jsou integrované nové verze programů InDesign CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 a Acrobat 9 Pro pro vytváření publikací, webových stránek a bohatých interaktivních prostředí. Software Adobe Creative Suite 3 Design Standard je určený pro návrháře a poskytovatele tiskových služeb, kteří se zaměřují na profesionální design a tiskovou produkci. Ve verzi Design Premium 3.3 je navíc zdarma obsažen balík Adobe Fireworks CS3.

Verze Adobe Creative Suite 3 Web Premium je obsáhlá sada, která kombinuje nezbytné nástroje pro web a interaktivní návrh a vývoj. Obsahuje nové verze programů Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Fireworks CS3, Adobe Contribute CS3 – spolu s verzemi klíčových nástrojů pro grafický design, jako jsou Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe Illustrator CS3 a Adobe Acrobat 9 Pro. Verze Adobe Creative Suite 3 Web Standard poslouží profesionálním návrhářům a vývojářům zaměřeným na návrh, vývoj a správu webových stránek.

Dostupnost

Uvedené zlevněné produkty lze objednat u všech prodejců společnosti Adobe. Platnost akce končí 24. listopadu 2008 a týká se pouze českých verzí.

O společnosti Adobe

Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Sazba  

 » Rubriky  » Webdesign  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: