Soutěže - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Soutěže

Výsledky soutěže Velikonoce, slunce, jaro a vy

3. května 2013, 20.00 | V souladu s pravidly naší „velikonoční“ soutěže vyhlašujeme její výsledky – autory čtyř nejlepších snímků podle odborné poroty i podle hlasování návštěvníků, kteří si mohli galerii prohlédnout.

 

 

 

Velikonoce, jaro, slunce a vy

15. března 2013, 19.12 | První soutěž, kterou jsme připravili pro otevření nové Galerie, je trochu symbolicky spojena s Velikonocemi, které jsou v dnešní době brány jako svátky jara, ale jsou hlavně nejvýznamnějšími křesťanskými svátky, připomínkou zmrtvýchvstání Ježíše Krista, a v přenesených významech tedy také svátky „znovuzrození“ či přechodu k něčemu novému, kvalitativně lepšímu.

 

 

 

Soutěž o fotoaparáty Samsung má své výherce!

1. února 2013, 18.06 | Kolika megapixely disponuje snímač fotoaparátu Samsung NX1000? Správná odpověď na tuto soutěžní otázku vám otevírala cestu k možnému zisku jedné ze tří hodnotných věcných cen Samsung. Soutěže se mohli zúčastnit všichni čtenáři a návštěvníci webových stránek IDIF – Fotografovani.cz a Grafika.cz. A 29. ledna si výherci své ceny převzali ve studiu IDIF, Vlkova 7, Praha 3 - Žižkov.

 

 

 

Nikon Photo Contest 2012–2013

4. prosince 2012, 11.04 | Nikon vyhlásil další ročník mezinárodní fotografické soutěže Nikon Photo Contest. Soutěž je letos rozčleněna do čtyř kategorií: samostatné fotografie, fotografický příběh, fotografické videosekvence a pohyblivé momentky. Čtvrtá kategorie byla vytvořena pro majitele fotoaparátů sytému Nikon 1 a lze do ní zasílat práce pořízené pomocí režimu Pohyblivá momentka.

 

 

 

Samsung: jedinečná nabídka fotoaparátů a tabletů

13. listopadu 2012, 21.54 | Samsung nabídl fotoaparáty řady NX spolu s tablety Galaxy TAB 7 v zajímavě cenově zvýhodněné akci a navíc připravil několik soutěží, ve kterých můžete vyhrát buďto tyto, nebo jiné kombinace, anebo samotné „chytré“ fotoaparáty. A na tiskové konferenci představitelé českého zastoupení Samsung poskytli i další informace o plánech firmy a také uvedli, že do zahájení prodeje fotoaparátu Galaxy u nás už zbývá jen 17 dní.

 

 

 

FOMEI TOP 2012

3. října 2012, 09.36 | Tradiční FOMEI TOP se koná 4. a 5. října 2012 v Hradci Králové v prostorách společnosti FOMEI. Jako vždy, ani letošní ročník této pravidelně konané akce není jen výstavou nových a zajímavých produktů z portfolia FOMEI a možností si je prohlédnout zblízka, vzít do rukou a vyzkoušet, ale také příležitostí k setkávání lidí, kteří mají společné zájmy, zdrojem informací a také inspirací.

 

 

 

Soutěž se SkyDrive o myši Wireless 3500

28. srpna 2012, 15.23 | Tři elegantní designové bezdrátové myši Microsoft Wireless Mobile 3500, o které byla vyhlášena soutěž se SkyDrive, už jsou u svých majitelů. Ti byli vylosováni z těch, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku: "Služba SkyDrive nabízí zdarma úložiště o velikosti":

 

 

 

Fotosoutěž Čtení jako vášeň: uzávěrka se blíží!

12. července 2012, 14.18 | Zajímavá fotografická soutěž Čtení jako vášeň, kterou vyhlásila redakce časopisu Čtenář – měsíčník pro knihovny, má uzávěrku zasílání fotografií dne 31. července 2012. Vyhodnocení soutěžních fotografií a výběr na obálky bude probíhat v srpnu a září a v říjnu 2012 budou vyhlášeny výsledky.

 

 

 

Letní fotografická soutěž: Zasílejte fotografie a vyhrajte účast na semináři

26. července 2010, 00.00 | Chystáte se v létě na některý seminář, workshop nebo expedici IDIFu? Připravili jsme pro Vás soutěž o nejlepší snímky pořízené na těchto akcích. Soutěžit můžete v kategoriích: Krajina, portrét, makro, reportáž. Účastník může zaslat do určité kategorie pouze 1 soutěžní snímek, obeslat však lze všechny 4 kategorie.

 

 

 

Všemi směry současnou publicistikou

31. března 2009, 00.00 | Studenti Vyšší odborné školy publicistiky pořádají festival Všemi směry, na kterém představí co nejširší pohled na současnou publicistiku a její společenskou roli.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: