Soutěže - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Soutěže

Hledá se tvář Digifora

14. února 2007, 00.00 | Digiforum je největším svátkem digitální fotografie v ČR. Dvakrát ročně nabízí všem zájemcům o tento obor mix přednášek workshopů a výstavy fotografické techniky. Jednou z oblíbených tradičních součástí Digifora je i portrétní workshop, kterého se při každém běhu účastní stovky fotografů a patří mezi nejoblíbenější workshopy vůbec.

 

 

 

Soutěž Bláznivé léto prodloužena!

18. září 2006, 00.00 | Připravili jsme pro vás netradiční soutěž, která vám nejen umožňuje vyhrát velmi zajímavé ceny, ale i zcela svobodně vyjádřit svou visuální představu Bláznivého léta. Pojďte s námi retušovat fotografie.

 

 

 

Nejlepší digitální kresby jsou vybrány!

10. července 2006, 00.00 | Od dubna probíhající soutěž o nejlepší digitální kresbu zná své vítěze. Kdo získal tablet Wacom a další ceny? Jaké výsledné pořadí určila odborná porota?

 

 

 

Posílejte nominace do soutěže "Digitální kresba" o tablet a další ceny - zítra poslední šance

9. června 2006, 00.00 | Grafika Publishing za podpory společnosti AMOS Software s.r.o. připravila velkou grafickou soutěž pro širokou veřejnost. Nemusíte být profesionálním grafikem a přesto můžete vyhrát jednu z hodnotných cen. Stačí nominovat svou grafickou práci na volné téma "Digitální kresba" a pak jen doufat, že si vaše práce získá sympatie čtenářů našeho serveru a následně odborné poroty! Nominace končí již zítra.

 

 

 

Vyhlášení výsledků soutěže Vzpomínky na léto

6. ledna 2006, 00.00 | Při vyhlášení výsledků soutěže Vzpomnky na léto došlo k porušení pravidel soutěže, což nás bohužel přinutilo anulovat původně vyhlášené výsledky. Vysvětlení celé situace a korektní pořadí fotografii v soutěži najdete v tomto článku.

 

 

 

HeavenArt 2005: Šance pro mladé kreativce

28. listopadu 2005, 00.00 | Síť kaváren Cofee Heaven je pořadatelem soutěže, určené pro mladé umělce do 26 let. Utkat se zde můžete celkem ve čtyřech disciplínách: grafika, fotografie, hudba a volná kategorie. Soutěž trvá do 31.12.2005 a nabízí příležitost získat zajímavý finanční bonus.

 

 

 

Tvář a tělo – výsledky soutěže

24. června 2005, 00.00 | Přinášíme vám výsledky ze soutěže o hodnotné ceny s názvem „Tvář a tělo“. Na následujících řádkách se dozvíte, kteří autoři byli jak úspěšní. Zvítězil právě ten váš favorit?

 

 

 

Výsledky soutěže o nejlepší černobílý akt

31. května 2005, 00.00 | Přinášíme vám kompletní výsledky fotografické soutěže o nejlepší černobílý akt, která probíhala na našem serveru poslední 3 měsíce. Zároveň bychom vás rádi co nejsrdečněji pozvali na vernisáž dvanácti nejlepších prací do Rock Café.

 

 

 

Dnes končí nominace do soutěž Tvář a tělo!

24. května 2005, 00.00 | Grafika Publishing za podpory společnosti Corel pro vás připravila soutěž, ve které můžete předvést svou kreativitu a získat jednu z hodnotných cen. Dnes máte poslední možnost nominovat své prace. Vyzkoušejte si produkty Corel a vyhrajte jeden z nich!

 

 

 

Novinky ze světa publikačního průmyslu (17-18. týden/2005)

11. května 2005, 00.00 | Zajímavé produktové novinky pro pre-pressové workflow či práci s PDF, zbrždění poptávky
po internetovém prohlížeči Firefox či nová iniciativa bojující za zlepšení možností
práce s formátem RAW. Tyto i další informace, týkající se dění v publikačním průmyslu za
poslední období naleznete v dalším díle našeho pravidelného přehledu.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: