Stolní tiskárny - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

ACD FotoSlate 4.0, nová verze domácího tiskového studia

16. června 2005, 00.00 | Komfortní a při svých možnostech navíc poměrně levný program na tvorbu tiskových sestav a tisk nejrůznějších pohlednic, fotoalb, kalendářů, plakátů apod. povýšil už do své čtvrté stěžejní verze. FotoSlate 4.0 přináší několik užitečných novinek, které si samozřejmě nenecháme pro sebe.

 

 

 

Epson Stylus Photo R2400 – nový devítibarevný tisku od Epsonu

10. června 2005, 00.00 | Společnost Epson nedávno představila novou inkoustovou tiskárnu řady Stylus Photo s označením R2400, která využívá k tisku nové technologie inkoustů UltraChrome K3. Tato tiskárna přináší kvalitnější a přirozenější barvy zvláště u monochromatických tiskových výstupů.

 

 

 

Špičkový Epson Stylus Photo R1800 v redakčním testu

3. června 2005, 00.00 | V dnešním redakčním testu si podrobně představíme jeden z nejnovějších přírůstků v rodině inkoustových tiskáren značky Epson dostupný na českém trhu. R1800 je velice zajímavá foto-tiskárna formátu A3, která se může pochlubit několika zajímavými specifiky.

 

 

 

Epson PictureMate - Domácí tisk fotografií bez počítače v praxi

1. června 2005, 00.00 | Již téměř před rokem byla uvedena tiskárna Epson PictureMate, která je určena zejména pro domácí a soukromé využití. Inkoustový tisk bezokrajových fotografií v rozměru až 10 x 15 cm můžeme aktivovat i bez počítače pomocí čtečky paměťových karet, PictBridge nebo Bluetooth. Vyzkoušeli jsme si tiskárnu zejména při tisku bez přítomnosti počítače.

 

 

 

Pro a proti - oddělené inkousty a tiskové hlavy

27. května 2005, 00.00 | Řada potenciálních uživatelů inkoustových tiskáren se rozhoduje při koupi podle prvotní investice, tiskové technologie či značky. Jak je to však s provozními náklady a případnými riziky spojenými s konstrukcí tiskového mechanismu?

 

 

 

Jak volit papír pro inkoustovou tiskárnu?

23. května 2005, 00.00 | Nabídka originálních foto, fineart a grafických papírů pro konkrétní model inkoustové tiskárny přímo od jejího výrobce je omezený. Za jakých podmínek se vyplatí sáhnout po papírech třetích výrobců?

 

 

 

Jaké jsou možnosti potisku CD a DVD medií?

20. května 2005, 00.00 | V tomto článku vám nabízíme přehled jednotlivých nejběžnějších způsobů potisku CD a DVD nosičů. Vyplatí se investice do tiskárny schopné přímo potiskovat média nebo stačí samolepící labely?

 

 

 

Kolikabarevný inkoustový tisk vlastně potřebujeme?

17. května 2005, 00.00 | Inkoustový tisk zažil v posledních dvaceti letech bouřlivý technologický vývoj. Po vyřešení dostatečného adresného rozlišení a úžasné miniaturizaci tiskové kapičky přišla na řadu barevnost výstupu a výrobci dnes nabízejí až devítibarevné systémy. Jaký je jejich přínos a jaká je vlastně budoucnost inkjetu v tomto směru?

 

 

 

Oki Printing Solutions – společnost Oki v novém

13. května 2005, 00.00 | S novým finančním rokem přichází společnost Oki nejen se změnami svého loga, ale přináší i nové tiskové koncepce pro různé pracovní skupiny včetně multifunkčních strojů. Co tedy nový fiskální rok společnosti Oki přináší?

 

 

 

Epson Aculaser 2600 Series – flexibilní systém laserového tisku

12. května 2005, 00.00 | Společnost Epson uvedla na trh novou laserovou tiskárnu z řady AcuLaser, jenž je určena pro střední a větší pracovní kolektivy s maximální měsíční zátěží 170 000 stran. Jednoduchý systém výměnných tonerů umožňuje z této tiskárny vytvořit monochromatickou tiskárnu se čtyřmi monochromatickými tonery. Rychlost tisku nabízí v monochromatické kvalitě 30 stran za minutu a barevné 7,5 stran za minutu.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: