Stolní tiskárny - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Epson AcuLaser C4200: ještě rychlejší tisk? Žádný problém!

7. září 2005, 00.00 | Společnost Epson představuje novou laserovou tiskárnu – AcuLaser C4200, která vyniká především vysokou rychlostí a kvalitou tisku. Tento model rozšiřuje portfolio Epsonu pro firemní segment. Mezi její vlastnosti samozřejmě patří také vysokorychlostní síťový tisk, nízké pořizovací a provozní náklady.

 

 

 

Corel pořádá bezplatný workshop pro Painter IX v ČR

6. září 2005, 00.00 | Pod vedením zkušeného grafika Martina Zhoufa proběhne 16.9.2005 v Praze workshop s názvem Od myšlenky až po obraz. Kromě práce v Paintru IX se můžete těšit na tablety Wacom a tisková LFP řešení HP.

 

 

 

Možnosti digitálního tisku aneb jakou tiskárnu zvolit?

31. srpna 2005, 00.00 | Už jste nejednou koketovali s myšlenkou, pořídit si svou vlastní, osobní tiskárnu, abyste si tak mohli vytvořit své digitální fotografie pěkně v pohodlí domova? Ale stále si nejste jisti, zda-li se vám to vyplatí a jakou cestu si vlastně zvolit? Najít odpověď by vám mohl pomoci následující článek.

 

 

 

Epson Stylus: Multifunkční tiskárny pro každého

29. srpna 2005, 00.00 | Společnost Epson uvádí na trh multifunkční zařízení k amatérskému a polo-profesionálnímu použití, určené hlavně nenáročným uživatelům. Tiskárny vynikají jednoduchou obsluhou a ovládáním, ruku v ruce s vysokou rychlostí a kvalitou tisku. A to vše za příznivou cenu.

 

 

 

Canon SELPHY - nové „cestovní“ fototiskárny

26. srpna 2005, 00.00 | A máme tady další novinky od Canonu – dnes si představíme nové fototiskárny, řady SELPHY a to konkrétně typy: CP510, CP710 a DS810. Všechna zařízení nabízejí kvalitní a rychlý tisk, širokou paletu barev, dlouhou životnost vytištěných fotografií – až 100 let a nízké náklady na tisk, které začínají již na hranici 9,- Kč na fotografii.

 

 

 

Canon PIXMA: nové tiskárny a All-In-One zařízení startují

23. srpna 2005, 00.00 | Canon je všude. A to doslova. Digitální fotoaparáty, tiskárny, multifunkční zařízení. S novinkami, nesoucí toto logo se právě roztrhl pytel - a nám přímo nad hlavou.
Máme zde úplně čerstvou řadu tiskáren a All-In-One zařízení řady PIXMA od Canonu. A to je teprve začátek. Ale jelikož novinek není nikdy dost, tak pojďte do nás. Jen houšť!

 

 

 

HP 90r - profesionální velkoformátový tisk na A2+ v praxi

19. srpna 2005, 00.00 | Je to inkoustová tiskárna maximálního formátu A2+, pracující na termálním principu s šesti inkousty HP Vivera. V sortimentu HP doplňuje mezeru mezi zavedenými typy DJ30 a DJ130.

 

 

 

HP Photosmart 8250 - rychlá foto tiskárna v praxi

18. srpna 2005, 00.00 | Do redakce nám dorazila jedna z posledních novinek od společnosti HP, tiskárna Photosmart 8250. Tiskárna využívá nejnovějších tiskovou technologií a přináší vyšší rychlost tisku, nižší náklady a dobrou kvalitu tisku. Co můžeme čekat od nejnovější generace fototiskáren HP?

 

 

 

HP přináší nové hity – Deskjety, Photosmarty a Officejet

15. srpna 2005, 00.00 | HP uvádí na trh novinkové řady fototiskáren a All-In-One strojů z produktových řad: HP Deskjet, HP Photosmart a HP OfficeJet. Jedná se o malonákladová zařízení, určená hlavně do domácností. Výrobce slibuje ještě lepší kvalitu tisku, vyšší pracovní rychlost a spoustu doplňkových funkcí. Přinášíme první informace o těchto žhavých produktech.

 

 

 

Epson Stylus Photo R2400 - inkoustová A3+ v praxi

28. července 2005, 00.00 | Je to inkoustová tiskárna maximálního formátu A3+, pracující na piezoelektrickém principu s osmi pigmentovými inkousty Ultrachrome K3. Jako jediná z nové řady tiskáren Epson s touto technologií používá malé zásobníky a je tudíž určena spíše poloprofesionálnímu nasazení. Mechanicky je velmi podobná současně prodávanému typu Stylus Photo R1800.

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: