Roadshow o 3D grafice/CINEMA Days 2012 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:3dscena

Roadshow o 3D grafice/CINEMA Days 2012

8. listopadu 2012, 08.10 | Chcete se na vlastní oči přesvědčit o tom, že 3D grafika nemusí být výsadou špičkových specialistů? Že nabízí zajímavé možnosti i pro tradiční 2D grafiky, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného bez nutnosti statisícových investic? Pak vás zveme na roadshow o 3D grafice, která proběhne ve dnech 13. až 15. 11. 2012 postupně v Praze, Brně a Bratislavě.

 

Jak už je patrné z nadpisu, většina prezentací se bude týkat programu CINEMA 4D, který ostatně znáte z článků a tutoriálů na tomto serveru. Ve všech městech bude program roadshow podobný. První blok přednášek bude věnován lidem, kteří mají zkušenosti s klasickou 2D grafikou a k 3D se zatím nedostali vůbec nebo jen velmi okrajově, ať již z důvodu složitého ovládání těchto aplikací nebo jejich cenové nedostupnosti. S využitím podkladů z reálných projektů z ČR a Slovenska budou prezentovány některé zajímavé aplikace typu interaktivních 3D modelů pro web, kompozice 3D objektů do fotografií, návrhy obalů a designu výrobků či využití 3D v rámci programu Adobe Photoshop Extended.

 

CINEMA Days 2012

 

Druhý blok přednášek bude určen pokročilejším uživatelům, kteří se mohou těšit na ukázky nových nástrojů a funkcí z poslední verze programu CINEMA 4D, jako je například digitální skulpting nebo nové možnosti renderingu. Účast na seminářích je zdarma, vyžadována je ale předchozí registrace. Více informací o 3D roadshow včetně programu seminářů a registrační formuláře najdete na stránce Cinema4D.cz/firma/akce/roadshow-2012.

 

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Rubriky  » 3dscena  

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: