Virtuální obchod s podložkami pod myš - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Zprávy

Virtuální obchod s podložkami pod myš

8. února 2001, 00.00 | Společnost Eclipse spustila na adrese www.mousepads-shop.com e-shop s podložkami pod myš. Máte zájem o podložku s vlastní fotografií? Stačí pár kliků myší...

1. února 2001 byl na adrese www.mousepads-shop.com uveden do provozu nový virtuální obchod s podložkami pod myši. Jeho provozovatelem a iniciátorem vzniku je výrobce velkoplošného tisku a také podložek pod myši, firma Eclipse.

Na grafické podobě obchodu se podílel českobudějovický grafický atelier Tvorba a zpracování a správu technické části stránek zajišťuje pražská společnost Acron. Fungování obchodu je také podpořeno billboardovou kampaní, na jejímž vzniku se podílela agentura Young&Rubicam.

Samotná aplikace je zpracovaná vkusně a intuitivně - uživatelé mají možnost si podložku vybrat jak v katalogu za cenu 70 Kč plus poštovné, nebo si nechat vytisknout podložku vlastní. Zde je cena stanovena na 490 Kč za první podložku a 150 Kč za každou další kopii plus poštovné. Především pro firmy je pak určena možnost výroby podložek nestandardních tvarů.

Virtuální obchod s podložkami pod myš je dobrý nápad a také způsob zpracování obchodu je na první pohled velmi profesionální. Výroba "vlastní" podložky pod myš s dodaným motivem je pochopitelně možná u řady společností, ale aplikace do jednoduchého e-shopu může jistě oslovit velké množství nových uživatelů.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: