Sony představuje na veletrhu IFA nové produkty - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Sony představuje na veletrhu IFA nové produkty

Xperia XZ a Xperia X Compact

3. září 2016, 17.19 | Společnost Sony představila dva nové modely patřící do řady chytrých telefonů Xperia X: novou vlajkovou loď mezi telefony Xperia XZ a Xperia X Compact, které se mohou pochlubit vylepšeným fotoaparátem díky nové technologii Triple image sensing.

Xperia XZ bude celosvětově uvedena na trh v říjnu, zatímco Xperia X Compact se začne globálně prodávat v září.

 

Unikátní inovace fotoaparátu Triple image sensing umožní věrně zachytit momenty trvající jen zlomky vteřin v jakémkoli prostředí. Je založena na kombinaci následujících tří technologií:

Technologie Image sensing, která se pyšní rychlým a přesným autofokusem ("AF") s výjimečnou schopností sledování fotografovaného objektu díky našemu vynikajícímu obrazovému snímači. Ten je doplněn prediktivním hybridním AF, který sleduje a předvídá další pohyb snímaného objektu.

 

Technologie Distance sensing s laserovým senzorem AF umožňuje rychlé a přesné automatické ostření i při nízké hladině osvětlení.

 

Technologie Color sensing se snímačem RGBC-IR dokáže zachytit barvy přesně tak, jak je vidíte, nezávisle na světelných podmínkách.

 

Xperia XZ a Xperia X Compact

 

Tyto dva modely také přinášejí podstatný pokrok v oblasti natáčení videa. Jedná se o první chytré telefony vybavené pětiosou stabilizací obrazu, která umožňuje natáčet plynulejší videa, a to i při použití přídavného objektivu. Kromě toho jsou přímo nabité inteligentními funkcemi, které optimalizují váš zážitek z používání telefonů Sony Xperia podle toho, jak jej využíváte. Například technologie adaptivního nabíjení vyvinutá ve spolupráci se společností Qnovo Inc. prodlužuje životnost baterie. Xperia XZ má Full HD displej o velikosti 5.2" a kovové tělo dokonale padnoucí do ruky. Xperia X Compact dostala HD displej o velikosti 4.6". 

 

 

Zdroj: Sony

Xperia XZ a Xperia X Compact

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: