SHARP roršiřuje řadu 4K Big Pad o nový interaktivní displej - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

SHARP roršiřuje řadu 4K Big Pad o nový interaktivní displej

25. října 2018, 10.45 | Sharp oznámil uvedení špičkového 80” interaktivního displeje 4K BIG PAD, kterým dále rozšiřuje nabídku displejů v rámci řady 4K BIG PAD.

 

Model PN-80TH5 staví na portfoliu oceňovaných interaktivních plochých displejů Sharp, určených pro sdílení informací při poradách a učebních lekcích, jež sahá od základních displejů až po vyspělá zobrazovací řešení.

PN-80TH5 díky celé řadě speciálních, standardně dodávaných funkcí na podporu práce s ultra-HD rozlišením, usnadňuje zobrazování velkého množství podrobných informací, kupříkladu technických výkresů, map nebo listů tabulek. Díky unikátní technologii Sharp UV²A LCD, nabízí PN-80TH5 skutečné čtení ve 4K s nejlepším rozlišením a poskytuje zářivě bílou barvu i extrémně tmavé odstíny černé s vysokým kontrastem a jasným obrazem.

 

Sharp - „Be Original."

Společnost Sharp Electronics CEE mění způsob, jakým organizace pracují s informacemi.  Podporuje u zákazníků řešení toku dokumentů a integrace IT procesů, pomáhá jim rozvíjet, vizualizovat, řídit a sdílet informace.

Služby na základě nejnovějších technologií pomáhají dosáhnout úplné kontroly nad informacemi používanými ve společnosti, což platí pro digitální i tištěné dokumenty.

Sharp vyrábí MFP, produkční tiskové systémy pro kancelářské prostředí a digitální tiskárny nejvyšší kvality. Nabízí rovněž širokou škálu displejů pro nejrůznější účely - video stěny, systémy digital signage a inovativní interaktivní dotykové displeje pro podnikatelskou sféru i školství.

V souladu s mottem „Be Original." Sharp vyvíjí nová řešení, jež podporují individuální výraz a jedinečné potřeby zákazníků napříč celou oblastí CEE.

 

PN-80TH5

 

PN-80TH5 nabízí psaní ve 4K díky jedinečným technologiím zobrazování Sharp. Patří sem mimo jiné vyspělý Pen Software optimalizovaný pro 4K UHD rozlišení a mimořádně přesný a rychlý 30bodový kapacitní P-CAP dotyk. Pro ještě vyšší přesnost, funkce ochrany před otiskem dlaně zajišťuje, že při psaní na displeji nezanecháte nežádoucí otisky a 4tlačítkové aktivní pero s 2mm stylusem zajišťuje možnost plynulého vkládání anotací. 

 

Všechny displeje Sharp BIG PAD přináší komfort jako při psaní perem na papír - tedy dojem, že se psaní na BIG PAD pomocí prstu nebo pera podobá psaní na opravdový papír. Intuitivní práce s dotykem uživatelům umožňuje vyšší míru důvěry při výuce nebo prezentacích.

Product Manager Alexandr Stočes Sharp Electronics CEE uvádí: „Naše interaktivní displeje BIG PAD jsou známy pro nejkvalitnější dotykový systém a pro bezkonkurenční spolehlivost. Celá řada přináší zařízení pro každý typ uplatnění a díky nyní představenému 80" 4K BIG PADu můžeme nabídnout řešení pro nejnáročnější specializované aplikace, jež pracují ve velkém měřítku s technickým obsahem, kde přesné psaní a mimořádně jednoduchá obsluha mají mimořádnou důležitost."

 

Cenami ověnčená architektonická a designová společnost Zaha Hadid Architects se z důvodu ultra-vysokého rozlišení rozhodla investovat právě do interaktivního displeje Sharp 4K BIG PAD: Paulo Flores, Associate Director, uvedl: „Ostrosti u nás přisuzujeme velký význam, neboť tak definujeme křehkost geometrie a to, jak jsou obrazy vnímány na schůzkách." Display BIG PAD také přispěl k rychlosti práce týmu. Paolo uvedl: „Displej umožňuje zvýšení objemu komunikace, neboť se všichni lidé najednou mohou setkat přímo u obrazovky. Skici se tak mohou okamžitě stát předmětem diskuse."

 

Model PN-80TH5 je vysoce flexibilním řešením, vhodným pro celou řadu aplikací s možností instalace na výšky, na šířku i čelem vzhůru. V případě dalších požadavků na řešení má PN-80TH5 integrovaný rozšiřující slot Mini OPS pro doplnění dalších funkcí, například vložení HDBaseT modulu zajištujícího jednoduchého řešení kabelového přenosu dat na velké vzdálenosti nebo bezdrátového modulu pro snadné sdílení obsahu na BYOD zařízení bez nutnosti použití kabeláže.

 

 

Zdroj: Sharp

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: