Nové Aficio 700 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Nové Aficio 700

10. července 2000, 00.00 | Společnost Impromat uvádí na trh nové digitální multifunkční zařízení pro zpracování dokumentů Ricoh Aficio 700.

Společnost Impromat uvádí na trh nové digitální multifunkční zařízení pro zpracování dokumentů Ricoh Aficio 700. V jednom přístroji je obsažena digitální kopírka a volitelně i výkonná síťová tiskárna - vše s rychlostí 70 stránek za minutu.

Aficio 700 je standardně vybaveno funkcí Document server, která umožňuje ukládat na disk nastavení pro 200 tiskových úloh. Kdykoliv lze jednu z nich vyvolat a uživatel nemusí hledat ve svých šanonech například často používané formuláře. Jednoduše si je najde v paměti a vytiskne. Nastavení bezpečnostního parametru přitom dokáže spolehlivě ochránit citlivější data před nepovolanými zraky.

Aficio 700 splňuje náročné předpoklady pro rychlé a efektivní zpracování dokumentů. Disponuje velkým množstvím funkcí zaměřených na náročného uživatele, který potřebuje spolehlivost a výkon. Základem nového produktu je digitální zpracování dokumentů, které umožňuje sejmout předlohu pouze jednou a poté už jen tisknout. Rychlost není omezena neustálým snímáním, a proto může být zachováno rozlišení 600 dpi i při vysokém výkonu (v tiskovém módu lze dokonce dosáhnout i 2400 dpi). Rychlost automatického podavače dokumentu je přizpůsobena přístroji, což doposud není ani v této třídě běžným jevem. Obsluze značné ulehčuje práci nový finisher, který dokáže z listů A4 přehnutím na formát A5 a sešitím uprostřed vyrobit úhlednou až šedesátistránkovou brožuru s vloženými barevnými záložkami. Další úpravy již nejsou nutné. Leckterého uživatele příjemně překvapí i volba tří až pěti druhů děrování.

Nové Aficio 700 vyniká mezi konkurenty i vysokým výkonem při oboustranném zpracování dokumentů (60 stránek za minutu). Prostřednictvím zařízení pro spojení do jednoho celku dvou digitálních kopírovacích strojů Copy Connector Kit lze dostat výkon 140 stránek A4 za minutu za cenu, která je nižší než pořizovací cena jednoho kopírovacího stroje se stejnými parametry. Dvě spojená Aficia se dají začlenit i do počítačové sítě bez jakýchkoliv problémů jako standardní síťová tiskárna s využitím technologie plug and play. Jsou kompatibilní se všemi typy sítí (Ethernet, Token Ring,…).

Nový přístroj je vybaven zoomem 25-400%, který je ovládán spolu s bohatým rejstříkem dalších funkcí z velkého dotykově citlivého LCD displeje. Samozřejmostí je komunikace a návody v češtině.

Vybavením a rychlostí se nové Aficio 700 řadí ke špičce na našem trhu. Bližší podrobnosti lze získat na pobočkách firmy Impromat, u všech jejích distributorů nebo na adrese www.ricoh.cz. Nový produkt je k dispozici ihned.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: