Multimediální tablet Fujitsu Stylistic M532 s operačním systémem Android - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Multimediální tablet Fujitsu Stylistic M532 s operačním systémem Android

fujitsu_stylistic_m532_275px

28. února 2012, 00.00 | První multimediální tablet společnosti Fujitsu se systémem Android určený pro práci i soukromé použití má být na českém a slovenském trhu k objednání od 1. března 2012 a jeho cena má začínat na 549 eurech. Výrobce svůj nový multimediální tablet představuje jako ideální mobilní zařízení pro profesionály, kteří chtějí spojit práci a zábavu.

Elegantní tablet Fujitsu Stylistic M532 Android umožňuje všestranné použití hlavně pracovníkům, kteří tráví většinu pracovní doby mimo kancelář a používají při práci vlastní zařízení, jež po práci využívají i k multimediální zábavě, tzv. BYOD – Bring Your Own Devices. Profesionální uživatelé tudíž nemusejí dělat kompromisy ani používat dvě různá zařízení, jedno pro práci a druhé pro zábavu.

Výrobce uvádí, že pamatoval i na obavy ředitelů pro informační technologie stran bezpečnosti mobilních zařízení: tablet pomáhá chránit podnikové sítě před úniky dat na neautorizovaná zařízení, a to jak při práci v podnikové síti, tak prostřednictvím vzdáleného přístupu.Nový tablet poskytuje firemním uživatelům rychlý a snadný mobilní přístup k obchodním informacím. A protože je snadno přenosný a velmi univerzální, lze jej používat v různém prostředí, na cestách i na pracovišti u zákazníka, může posloužit pro vyhledání a zobrazení potřebných informací, umožňuje pořizovat poznámky nebo synchronizovat kalendáře a úkoly během schůzek.Spojuje bohaté multimediální možnosti s výbornou výbavou, má velmi rychlý čtyřjádrový procesor, obrazovku Gorilla Glass a na baterie vydrží pracovat celý den – od rána do večera. Díky přístupu k systémům VDI – Virtual Desktop Infrastructure zajišťuje vytíženým profesionálním pracovníkům maximální produktivitu. Má předinstalované podnikové softwarové aplikace včetně sady Office, umožňuje úplnou synchronizaci se servery Microsoft Exchange, tudíž nabízí možnost využívat globální adresáře, nativně podporuje prostředí Citrix, VMware a Microsoft Virtual Desktop Infrastructure.Disponuje integrovaným rozhraním 3G/UMTS, snadnou navigací díky vestavěnému modulu GPS, kapacitní obrazovkou s podporou více dotyků, má přední i zadní fotoaparát umožňující pořizovat nejen statické snímky, ale také videozáznamy. Na snadném, jednoduchém použití a bezproblémovém zpracování více úloh současně se podílí nejnovější verze operačního systému Android 4.0, která také uživatelům umožňuje přizpůsobit vzhled a chování tabletu. Ten navíc váží jen 560 g.Pro využití ve volném čase poskytuje bohaté multimediální možnosti a přístup ke stovkám tisíc aplikací a užitečných doplňků pro systém Android. Vysoký výkon lze využít pro přehrávání streamovaného videa, sdílení novinek na Facebooku, anebo jen procházení internetu. A díky podpoře technologie DLNA lze obraz z tabletu snadno zobrazit na ploché televizi nebo pomocí projektoru.

První multimediální tablet společnosti Fujitsu Stylistic M532 s operačním systémem Android by mělo být možné na českém a slovenském trhu objednat od 1. března 2012. Prodejní cena by se měla pohybovat od 549 € v závislosti na zemi.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » testovaci  

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: