Limitovaná edice Bose SoundLink Mini II - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Limitovaná edice Bose SoundLink Mini II

Bose SoundLink Mini II

9. března 2017, 15.00 | Pro všechny, kteří si potrpí na výjimečnost, je určena speciální edice špičkového Bluetooth reproduktoru Bose SoundLink Mini II Limited Edition.

 

 Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro Českou republiku a Slovensko, představuje jedinečný Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Mini II Limited Edition. Tento audio doplněk je určen pro uživatele, kteří chtějí být jedineční a nechtějí se spokojit se standardním zvukem ani vzhledem.

 

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Mini je již od vzniku jeho první generace považován mnohými odborníky za referenční model, tedy takový, který představuje v oblasti kvality zvuku v dané kategorii to nejlepší. Tomu odpovídá i jeho hodnocení v řadě světových srovnávacích testů. Tento post si udržuje dodnes, kdy je na trhu jeho druhá generace s označením SoundLink Mini II. Nyní je k dispozici také limitovaná edice tohoto reproduktoru.

 

Bose SoundLink Mini II

 

„Většina lidí, kteří slyší hrát SoundLink Mini II poprvé, nevěří, že tak kvalitní, plná a hlasitá zvuková kulisa může pocházet z tak malé krabičky. Tenhle reproduktor podtrhuje inovativní technologie Bose, které se laicky dají shrnout do vyjádření - velký a bohatý zvuk v kompaktních rozměrech. Na prezentacích často SoundLink Mini zakrývám látkou. Když ho během povídání pustím, přesně vím, jaké překvapení uvidím ve tvářích účastníků po jeho odkrytí," říká David Hilpert, produktový manager Bose společnosti BaSys a odborník na zvukové instalace v interiérech.

 

Exkluzivní limitovaná edice

Pokud patříte k lidem, kteří se chtějí odlišovat, je právě pro vás určen model SoundLink Mini II Limited Edition. Jedná se o jedinečné provedení reproduktoru, který dokáže výborně ozvučit domácí či venkovní party nebo piknik. Verze Limited Edition je, jak sám název napovídá, vyrobena v omezeném počtu kusů a od ostatních tradičních provedení je na první pohled rozeznatelná svým černým matným provedením hliníkového pouzdra s prvky a výrazným logem Bose v měděné barvě. Zmíněná barevná varianta jasně odliší limitovanou edici od ostatních přístrojů SoundLink Mini, které se díky svým vlastnostem staly jedněmi z nejoblíbenějších Bluetooth reproduktorů na světě.

 

 Bose SoundLink Mini II

 

Reproduktor má kompaktní provedení, elegantní hliníkový plášť a obsahuje vlastní dobíjecí baterii, díky níž může hrát mimo dosah elektrické energie celý den (až 10 hodin). Se zdrojem hudby, tedy telefonem, tabletem nebo jiným přehrávačem komunikuje buď bezdrátově pomocí rozhraní Bluetooth 4.0 s dosahem až 10 metrů, nebo pomocí audio kabelu s koncovkou 3,5 mm stereo konektoru typu jack. Pro komplexnost jeho využití má vestavěný mikrofon a dokáže plnit funkci hlasitého handsfree, takže ho lze použít například i pro konferenční hovory. To vše v kompaktních rozměrech 18 x 5,1 x 5,8 cm.

 

Bose SoundLink Mini II

 

Součástí balení je stylová nabíjecí kolíbka, do které jednoduše reproduktor položíte. Nabíjení v mobilních podmínkách umožňuje přímo na přístroji umístěný konektor Micro USB pro zapojení dnes nejrozšířenějšího konektoru používaného všemi smartphony s operačním systémem Android.

 

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Mini II Limited Edition je k dostání prostřednictvím distributora BaSys a jeho prodejců za doporučenou koncovou cenu 5 290 Kč.

 

 

Zdroj: Bose

Bose SoundLink Mini II

Bose SoundLink Mini II

Bose SoundLink Mini II

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: