KopyKat nová technologie z Čech - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

KopyKat nová technologie z Čech

12. srpna 1999, 00.00 | Společnost Impromat představuje novou technologii vyvinutou u nás pro velkoplošné prezentační tisky. Jak může pomoci barevná kopírka pro velkoformátové tisky?

Téměř každý z lidí chce být osobností, odlišovat se od ostatních. Chováním, vzhledem, vzděláním, autem, bytem, domem, … existují stovky způsobů. Stejně je tomu u firem, i když zde je to dáno především ekonomickými zájmy. Nedávno vyvinutá původní česká technologie KopyKat firmy Impromat je velmi dobrým prostředkem k vyjádření individuality. Lze ji použít při dekorování stěn, podlah, stropů, oken, dveří a všech předmětů dokreslujících interiér i exteriér. Nabízí širokou škálu možností k uplatnění vlastních představ a poskytuje příležitost přizpůsobit naše okolí individuálním požadavkům.

KopyKat je metodou přenosu obrazu na keramické obklady, porcelán, hliníkový plech a sklo do velikostí A4 a A3 pomocí kopírovacího stroje a speciální fólie. V případě skládaných obrazů lze vytvořit celek až 5 x 10 metrů. Obraz je přenesen na podklad ve stejné kvalitě jako kopie na papír (fotokvalita) a je díky krycí glazuře o 30% odolnější než automobilový lak. Proto je vhodný pro interiéry i exteriéry. Celek je odolný proti otěru, vodě, působení světla, UV záření a povětrnostním vlivům. Hotový výrobek je možno čistit běžnými čisticími a dezinfekčními prostředky, je hygienicky nezávadný a výroba je ekologická.

Samotná výroba může být kusová, malosériová i velkosériová. Je určena pro širokou klientelu - od jednotlivých uživatelů barevných kopírek přes poskytovatele služeb (reklamní agentury) až po specializované výrobce keramických obkladů, informačního, výstražného a orientačního značení, reklamních předmětů, suvenýrů, apod. KopyKat je i možností založit nový obor podnikání nebo příležitost rozšířit již zavedenou nabídku služeb.

V současné době probíhá propagační akce, kdy příznivci malíře Vojkůvky dostanou pro zhodnocení svých individuálních interiérů obraz od tohoto umělce zhotovený metodou KopyKat. Mezi jinými budou v nabídce i velmi známé tituly jako "Eden", "Pocta J. Mainlovi", "Jonáš a velryba" a další.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: