HAL3000 Silent – sestavy s tichým provozem - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

HAL3000 Silent – sestavy s tichým provozem

22. dubna 2013, 10.52 | Český výrobce počítačových sestav HAL3000 nabízí dvě nové sestavy výkonných počítačů HAL3000 Silent s výrazně tišším provozem. Novou řadu si vyžádala velká poptávka zákazníků výkonných a tichých sestavách, které je nebudou rušit při práci ani v tom nejtišším prostředí.

 

Nové sestavy HAL3000 Silent mají nejen vysoký výkon, ale také bezhlučný provoz, ať už jsou použity pro práci, hraní her, nebo sledování filmů. Jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky a kritéria na požadovaný tichý provoz: hlučnost musí být nižší nežli hluk „ložnice v noci“ (používané přirovnání úrovně hluku tak, jak ji vnímá lidské ucho), ve stupnici těchto přirovnání pak následuje hlasitější „šepot do ucha“. Tichý provoz znamená více komfortu a snížení pocitu únavy a stresu při práci. V případě sestav HAL3000 Silent tichý provoz zajišťují vybrané, mimořádně tiché, ale vysoce výkonné komponenty. Sestavy s tichým provozem jsou nabízeny ve dvou provedeních HAL3000: "Nejrychlejší tichošlápek se zrcadlem" a "Rychlý tichošlápek". Obě sestavy využívají oblíbený design skříní Zalman.

 

HAL3000 Silent – sestavy s tichým provozem

 

Sestavy HAL3000 jsou vybaveny procesory řady Intel Core i7 a Intel Core i5, které jsou chlazeny velice tichým chladičem Gelid CPU GX-7. Základní deska je z nejvyšší třídy od MSI a nabízí komfortní konektivitu a provoz. Výkonný, účinný a tichý je i zdroj, pasivně chlazený Seasonic s výkonem 460 W. Grafický výkon počítačových sestav HAL3000 Silent zajišťují pasivně chlazené grafické karty Sapphire Radeon.

Součástí vybavení je primární disk SSD Intel s kapacitou 120 GB, s
estavy se od sebe liší v zapojení pevných disků. Výkonnější sestava je vybavena dvojicí tichých 2,5“ disků WD1TB zapojených do RAID 1, tzv. zapojení do zrcadla. Data jsou v reálném čase zapisována na oba disky současně tak, aby docházelo k bezpečnému uložení a záloze důležitých dat. Sestava HAL3000 Rychlý tichošlápek využívá standardního zapojení jednoho 2,5“ disku WD 1TB pro ukládání dat. Obě sestavy jsou standardně vybaveny multiformátovou čtečkou paměťových karet a DVD vypalovací mechanikou Samsung.

 

Sestavy HAL3000 Silent – tabulka se základními údaji:

 

tabulka

 

Doporučené maloobchodní ceny sestav HAL3000 Silent s DPH jsou: HAL3000 Nejrychlejší tichošlápek se zrcadlem 32 790 Kč a HAL3000 Rychlý tichošlápek 25 390 Kč. S každou sestavou HAL3000 uživatel dostává servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000, která v případě poruchy zaručuje rychlou a pohodlnou opravu PC. Na zakoupenou sestavu výrobce poskytuje záruku 36 měsíců. Více informací na webu HAL3000.cz.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: