Epson laserový projektor Pro AV - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Epson laserový projektor Pro AV

7. února 2019, 20.10 | Společnost Epson v den zahájení veletrhu ISE 2019 předvedla svůj nový laserový projektor EB-L30000U s jasem 30 000 lumenů, který bude oficiálně uveden na trh až v roce 2020.

 

Špičkový instalační laserový projektor je zaměřen na společnosti zabývající se pronájmem a inscenacemi, pohostinstvím a turistickými atrakcemi.

 

Epson rovněž odhalil svou nejnovější řadu kompaktních instalačních laserových projektorů, EB-L1075U, EB-L1070U a EB-L1050U, které stačí namontovat a dále už se o ně nemusíte starat. Jedná se o nejdostupnější a nejvšestrannější instalační projektory společnosti Epson s obrazovou technologií 4K a podporou vyměnitelných objektivů. Jsou navrženy pro použití na velkých událostech: od turistických atrakcí po posluchárny, od muzeí po zasedací místnosti, protože vytvářejí jasné (až 7 000 lumenů), detailní, živé a působivé snímky. Díky minimalistickému, nenápadnému designu a tiššímu zvuku ventilátoru se skvěle hodí do různých druhů prostředí.

Společnost Epson na veletrhu ISE dále představila stylový a pevný signálový projektor EB-U50 s nízkými celkovými náklady na vlastnictví. Prostorově přívětivý a nenápadný projektor EB-U50 byl navržen tak, aby upoutal pozornost publika osvětlením a projekcí prakticky na každý povrch. Lze ho použít jako projektor nebo reflektor a je ideální do výloh, předváděcích místností, pro dynamický nebo experimentální obsah digitálního umění, obchodní značení, jako dekorace, ke vzdělávacím účelům nebo na firemní prezentace.

Epson Pro AV

 

 

#EpsonVortex nabízí letošním návštěvníkům fantastický zážitek z 360stupňového kinetického portálu. Přenese vás nejen do centra samotného zážitku, ale stanete se díky němu součástí instalace. Každý výlet v EpsonVortex je jedinečný. Společnost Epson použila 16 laserových projektorů EB-L1755U ve dvou na sobě umístěných řadách s objektivy ELPLU03 a zakázkovým 4D soundtrackem s vícekanálovým zvukem. Při průchodu portálem se návštěvníci stanou součástí této jedinečné instalace. Každá osoba je totiž mapována laserovou maticí s vizuálními prostředky v reálném čase, čímž vzniká neustále se měnící představení reagující na každý pohyb jednotlivých osob.

 

Neil Colquhoun, viceprezident CISMEA s Professional displays společnosti Epson Europe, říká: „Jedná se o naši dosud nejsilnější audiovizuální sestavu počínaje vysoce špičkovým projektorem EB-L30000U s jasem 30 000 lumenů až po nový kompaktní signálový projektor EB-U50. Dokončili jsme působivou sestavu instalačních projektorů, které splňují požadavky nejnáročnější prostředí a těšíme se, až je předvedeme na veletrhu ISE."

Mezi další zlaté hřeby ve stánku patří ukázka chytrých titulkovacích brýlí od Národního divadla Velké Británie navržených pro lidi se ztrátou sluchu, které byly nedávno uvedeny na trh. Chytré titulkovací brýle využívají brýle Moverio s aplikací rozšířené reality společnosti Epson, se kterými návštěvníci divadla vidí synchronizovaný přepis dialogu v reálném čase přímo na čočkách brýlí. To znamená, že lidé se ztrátou sluchu mohou sledovat děj, aniž by spustili zrak z jeviště.

 

„Rozšířená realita rychle dozrává a mnoho testovacích aplikací se nyní stává součástí hlavního proudu. Skvělým příkladem je naše spolupráce s Národním divadlem, která dokazuje, jak mohou chytré brýle pomoct lidem se ztrátou sluchu a zpřístupnit jim divadlo. Jsou jednou z mnoha užitečných aplikací napříč různými obory od maloobchodu, zdravotnictví a vzdělávání po opravy a údržbu, zábavu, muzea a turistické atrakce," říká vedoucí rozvoje nových trhů společnosti Epson EMEA Valerie Riffaud Cangelosi.

 

Na nejnovější projektovou technologii společnosti Epson se můžete podívat na stánku H90 v hale 1 na veletrhu ISE 2019. Pro zapojení do konverzace použijte #EpsonISE19. 

 

Zdroj: Epson

 

 

Epson Pro AV

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: