ComputerPress: Novinky v dubnu - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

ComputerPress: Novinky v dubnu

5. dubna 2013, 17.16 | Aktuálně vám představujeme dubnové novinky nakladatelství, které je součástí mediální společnosti Albatros Media, a.s. Ta nabízí nejen knihy, ale mnoho dalších mediálních produktů, jako jsou interaktivní encyklopedie na CD-ROM, audionahrávky a DVD, a to pod značkami devíti samostatných nakladatelství: Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize.

 

ComputerPress: Novinky v dubnu

 

Adobe DreamWeaver CS6: Oficiální výukový kurz

Adobe Creative Team

Žánr: grafika a design, web design – tvorba WWW stránek   

Obor: počítače

Počet stran: 456

Doporučená cena: 499 Kč

 

Vyzkoušejte si, jak je snadné v nejnovější verzi Dreamweaveru vytvářet kompletní webová řešení. Kniha obsahuje 14 výukových lekcí, v nichž se sami krok za krokem naučíte vše od práce s texty, obrázky a odkazy až po tvorbu navigace a dynamického interaktivního obsahu. Na pracovních souborech si vyzkoušíte praktické využití nových funkcí programu i vlastností HTML5 a CSS3.

 

Fotografujeme portréty

Michal Bartoš 

Žánr: žánry a témata   

Obor: digitální fotografie

Počet stran: 168

Doporučená cena: 399 Kč

 

Fotografujete rádi portréty lidí a potřebujete inspiraci? Chcete se naučit, jak divákům zprostředkovat víc než jen odraz toho, co se zrovna nacházelo před objektivem? Nechte si tedy od zkušeného autora a fotografa poradit, jak ovládnout tuto tradiční, ale stále se proměňující disciplínu, a objevte nečekané pohledy na své známé, náhodné kolemjdoucí či rodinné příslušníky.

 

333 tipů a triků pro digitální video

Milan Lajdar 

Žánr: digitální video   

Obor: počítače

Počet stran: 192

Doporučená cena: 249 Kč

 

Kamera již dávno není drahý kus elektroniky, který by si mohli pořídit jen ti majetnější. Natáčet video dnes zvládne skoro každý mobil, záleží tedy jen na vás, jak se k této kreativní tvorbě postavíte. Dobrým pomocníkem vám bude sbírka tipů a triků, které jsou určeny nejen začátečníkům, ale i pokročilí a profesionálové v ní najdou hodnotné rady, jak vytvořit skvělé klipy, reportáže nebo filmy.

 

ComputerPress: Novinky v dubnu

 

Microsoft Windows 8 Jednoduše

Pavel Roubal, Eliška Roubalová 

Žánr: Windows, základy práce s počítačem   

Obor: počítače

Počet stran: 144

Doporučená cena: 139 Kč

 

Potřebujete se co nejrychleji seznámit s novým prostředím Windows 8 a naučit se počítač využívat k vaší plné spokojenosti? S touto publikací z edice Jednoduše se za víkend či pár večerů naučíte vše potřebné, co budete skutečně potřebovat. Naučíte se, jak ovládnout důležité funkce a užitečné součásti systému, jejichž ovládání patří k základním dovednostem běžného uživatele.

 

jQuery Mobile

Jiří Vávrů 

Žánr: mobily, tablety,   

Obor: počítače,

Počet stran: 240

Doporučená cena: 349 Kč

 

Naučte se pomocí HTML5 a JavaScriptu vytvářet snadno přenosné aplikace pro mobilní platformy. Díky frameworkům jQuery Mobile a PhoneGap pak můžete tyto webové aplikace snadno převést do podoby nativní aplikace a umístit do příslušného obchodu. V knize si tento proces vyzkoušíte na tvorbě Twitter klienta pro platformu Android, při vývoji vlastních aplikací pak oceníte přehledný referenční manuál.

 

Více informací nejen o těchto novinkách v nabídce najdete na webu Knihy.Cpress.cz.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Webdesign  

 » Rubriky  » Zprávy  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: