Co chystáme na Invex? - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Zprávy

Co chystáme na Invex?

28. září 1999, 00.00 | Veletrh Invex COMPUTER 99 začíná již příští týden, takže je nejvyšší čas prozradit co chystáme zajímavého. Má smysl vydat se do Brna?

Veletrh Invex COMPUTER je největším podnikem tohoto zaměření u nás, ať se to komu líbí nebo ne. Přiznám se, že nemám brněnské výstaviště příliš v lásce, ale na podobné akci prostě chybět nemůžeme. V průběhu příštího týdne nás tedy opět čeká veletržní šílenství zvané Invex. Rád bych Vás tímto článkem trochu navnadil a poodhalil, co všechno chytáme.

Zpravodajství
V první řadě je Grafika zpravodajský server, takže naše účast bude zaměřena na přinášení těch nejzajímavějších a nejaktuálnějších informací z veletrhu. Dá se předpokládat, že většina čtenářů buď do Brna nepojede, nebo nebude mít dostatek času na všechny expozice, takže věříme, že naše informace přijdou vhod. První zpravodajství by mělo být k dispozici již v pondělí ráno, protože redakce se do Brna stěhuje zřejmě už v sobotu. Celkem budeme mít v Brně 4 redaktory, takže věřím že informací bude opravdu hodně.

Stánek
Stánek našeho serveru najdete v Cinema Hall - pavilon Y. Po loňských zkušenostech s Internet Hall jsme se letos rozhodli, že dáme přednost serióznímu pavilónu s rozumným zázemím. Kromě toho v pavilonu bude probíhat celá řada akcí, na kterých se bude server podílet, takže budeme přímo v centru dění. V Cinema Hall nejsou expozice značeny, takže Vám neřeknu přímo konkrétní označení stánku, ale slibuji že nebude problém nás v pavilonu najít.

Služby
Protože nechceme pouze bezúčelně ztrávit čas na našem stánku rozhodli jsme se z něj vytvořit centrum služeb pro digitální fotografy. Na instalovaném počítači bude možno přenést fotografie z pamětí na jiná média, popřípadě fotografie přímo odeslat do Internetu. Díky spolupráci se společností Quentin budou k dispozici mechaniky pro následující média :

  • Compact Flash (CF)
  • SmartMedia (SSFDC)
  • PC Card ( ATA Flash / ATA disk )
  • ZIP, FDD

Prezentace
Grafika je obrovskou zásobárnou informací, kterých by byla škoda nevyužít. Proto jsme se rozhodli v průběhu veletrhu uspořádat sérii přednášek nebo jestli chcete spíš prezentací. Všechny akce budou probíhat v malém kině v Cinema Hall. Jednou denně by měly proběhnout prezentace zaměřené na digitální fotografii a na domácí zpracování videa. Kromě těchto pravidelných akcí připravujeme ještě další "show", kterou bych zatím nerad prozrazoval.

Anketa
Invex je vždy v oblasti IT přelomem roku. Proto jsme se rozhodli, že právě Invex bude dobrým místem pro výraznou propagaci připravované ankety o Digitální fotoaparát roku 99. Po úspěchu loňského ročníku jsme připravili ještě zajímavější anketu a ještě lákavější ceny pro hlasující, takže pevně věříme ve vaší náklonost. Anketa samotná začne ještě před Invexem, takže se máte na co těšit.

Soutěž
Stejně jako loni i letos pořádáme soutěž, v jejímž průběhu budete moci vybírat z krásných dívek. Přesné podrobnosti Vám nesdělím, protože letošní volba bude výrazně jiná a doufáme, že bude ještě atraktivnější, než loni. Více opravdu neprozradím, je to velké překvapení.

Závěr
Závěrem bych Vás rád všechny pozval na naší expozici a pokud se do Brna mezi 4. a 8. říjnem do Brna nechystáte, tak ke sledování našich stránek. V obou případech se máte na co těšit.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Sazba  

 » Rubriky  » 3D grafika  

 » Rubriky  » Vektory  

 » Rubriky  » Webdesign  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 » Rubriky  » Download  

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Rubriky  » PDF - Adobe Acrobat  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Skenery  

 » Rubriky  » Digitální video  

 » Rubriky  » Reportáže  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 » Rubriky  » Design  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

 » Rubriky  » Zprávy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: