Acer TravelMate P243-M a -MG - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Zprávy

Acer TravelMate P243-M a -MG

6. června 2012, 08.25 | Acer představil několik nových modelů notebooků, například stylové Aspire One 756 v provedení Silver nebo Blue-Violet, ale také rozšířil řadu TravelMate P243 o kompaktní, rychlé a efektivní modely P243-M a P243-MG se 14palcovým displejem, které směřuje na uživatele v malých a středních firmách a v domácnostech.

Notebooky Acer TravelMate P243-M a P243-MG mají strohý černý design a TFT LCD panel Acer OneCrystal s úhlopříčkou 14 palců a širokoúhlým poměrem stran 16:9. Displej má příjemný matný povrch, LED podsvícení, rozlišení HD 1366 × 768 obrazových bodů a jas 200 nit. Notebooky používají procesory z nové generace Intel Ivy Bridge, Core i6-3210M/3320M/2450M, i3-3110M/2350M/2370M i jiné a grafickou kartu NVIDIA GeForce GT 630M, která podporuje technologie DirectX 11 a Shader 5.0 a jejíž výkon umožňuje realizovat většinu multimediálních činností včetně počítačových her. Operační paměť RAM DDR3 má kapacitu 4 GB, ale může mít až 8 GB. Pevný disk je nabízen s kapacitou paměti 320, 500 a 750 GB, ale může být použit i s vyšší kapacitou.

 

Acer TravelMate P243-M a -MG

 

Pro připojení slouží USB 3.0, Bluetooth 4.0 + HS a Wireless LAN 802.11b/g/n. Pod standardně velkou klávesnicí je umístěn touchpad s dvojicí oddělených tlačítek. Nechybí webová kamera, která má vysoké rozlišení, a na přední straně jsou informační diody signalizující nabíjení a bezdrátové připojení pomocí technologie Wi-Fi.

 

Acer TravelMate P243-M a -MG

 

Notebooky TravelMate P243 nabízejí i spolehlivé zabezpečení: Sada nástrojů Acer ProShield Security zajišťuje ochranu a snadnou ovladatelnost, je součástí jednotného uživatelského rozhraní, vyžaduje autentizaci před zavedením operačního systému a zaručuje ochranu od úrovně BIOS po aplikace. Umožňuje vytvořit vlastní “osobní bezpečný disk”, na který lze uložit a zašifrovat vybrané soubory. K dispozici je Acer Backup/eRecovery Manager pro zálohování cenných údajů a mediálních knihoven, který dokáže obnovit obsah pevného disku, Wake-on-LAN umožňující počítač zapnout zprávou poslanou prostřednictvím sítě, automatická vzdálená správa prostředků IT, vhodná hlavně, je-li uživatel na cestách, utilita File Shredder, která odstraňuje nepotřebné soubory a složky, a také řešení Acer Office Manager, vhodné pro střední podniky.

 

Podrobnosti najdete v připojeném datasheetu (*.pdf, angl.).

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Rubriky  » Zprávy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: