Soukromé vesmíry Vladimíra Kozlíka v Czech Photo Gallery - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

Soukromé vesmíry Vladimíra Kozlíka v Czech Photo Gallery

25. července 2013, 19.57 | V pražské Czech Photo Gallery bude ve středu 31. července zahájena výstava Soukromé vesmíry fotografa Vladimíra Kozlíka. Vernisáž začíná v 18 hodin. Výstavu můžete navštívit od čtvrtka 1. srpna až do 29. září letošního roku.

 

 

Na výstavě bude představen soubor přibližně šedesáti fotografií, které zachycují autorovu tvorbu od roku 2000, ale hlavně jeho nejnovější snímky. Vladimír Kozlík se zabývá výtvarnou fotografií a koncipuje tematické okruhy, jako například Horizonty, Ad libitum, Vzpomínky, Prožitky či Asfaltové krajiny. Propojuje obraz, kresbu a text, zabývá se využitím světla jako výtvarného a skladebného principu. Samo světlo se tak stává obrazem, například v cyklu Vesmír v mém pokoji. Komponuje více obrazy. Zdánlivě všední prostředí, věci a pomíjivé maličkosti proměňuje svou imaginací v obrazy zvláštních poetických světů, ve vizuální příběhy a symboly. Skutečnost transformuje do různých významových rovin a metafor osobní výpovědi.

 

Soukromé vesmíry – Vladimír Kozlík
 

Vladimír Kozlík vystudoval v letech 1972–1976 FAMU, obor umělecká fotografie, poté přišla v letech 1983–1986 umělecká aspirantura na AMU a v roce 2001 byl habilitován na docenta filmového a fotografického umění AMU.

  

Výstavu fotografií Soukromé vesmíry v Czech Photo Gallery na Újezdě v Praze můžete navštívit od 1. srpna do 29. září 2013. CZECH PHOTO GALLERY: Újezd 19, Praha 1 - Malá Strana. Otevírací doba: úterý až neděle od 12 do 19 hodin. Vstupné zdarma. Více informací: CzechPhotoGallery.cz. 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: