Grafika PRIVATE Party 99 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Ze společnosti

Grafika PRIVATE Party 99

20. prosince 1999, 00.00 | Dne 11.12.1999 proběhla velmi dobře utajená privátní akce naší redakce. Po vášnivých diskuzích jsme se rozhodli zveřejnit podrobnosti.

Konec roku bývá vždy dobrou záminkou k uspořádání nějaké té společenské akce. Ten letošní konec roku je pro redakci našeho serveru hodně pracovní, a proto jsme se rozhodli uspořádat jen malou oslavičku vznešeně nazvanou Grafika PRIVATE party 99. Název možná trochu zavání erotikou, ale slůvko PRIVATE je použito ve smyslu uzavřené akce určené pouze pro členy redakce.

K uspořádání celé akce nás vedli dva důvody. Tím prvním je utužení vztahů v naší virtuální redakci. Není velkým tajemstvím, že většina redaktorů grafiky je externí a některé z nich jsem až do party fyzicky neviděl. Na to, že jsem šéfredaktor, to není zas tak špatné. Prostě Internet dovoluje pracovat na elektronickém časopisu odkudkoli a není mnoho důvodů, proč tahat autory do redakce. Párty byla příjemnou výjimkou.
Druhým důvodem uspořádání celé akce byla motivace autorů. Každý kdo se dostavil, neodešel s prázdnou. Drobné dárky pod stromeček jistě potěšily.

Pro pořádání párty jsme odvážně zvolili prostory nově vznikajícího internetového centra Kalypso. O odvaze hovořím proto, že centrum teprve vzniká a rozhodně ještě není kompletně dokončené. Přestože jsme s termínem počítali 14 dní dopředu, všechny potřebné úpravy se samozřejmě nestihly, takže ještě v noci před slavností se malovalo a koberec se provizorně pokládal necelou hodinu před oficiálním vypuknutím akce. Nicméně nakonec se podařilo připravit poměrně důstojné prostředí, které všichni ocenili zejména za originalitu interiérové úpravy.

Jistě čekáte nějaké pěkné, nejlépe kompromitující, fotografie z oslavy. Digitální fotoaparát samozřejmě nemohl chybět a fotografie jsou zpracované a připravené. Protože naše Virtuální galerie je z 95% hotová, dovolili jsme si fotografie umístit přímo tam. To znamená, že máte k dispozici jak náhledy, tak komentáře a navíc možnost hodnotit fotografie.

STAČÍ VSTOUPIT

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: