FRAME v Moravské galerii Brno - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

FRAME v Moravské galerii Brno

30. května 2013, 20.53 | Výstavu vítězných prací 8. ročníku mezinárodní fotografické soutěže FRAME, jejímž cílem je poskytovat reprezentativní prostor pro uplatnění volné tvorby fotografům ze střední Evropy, můžete navštívit od 5. června do 7. července 2013 v Barokním sálu Místodržitelského paláce v Brně.

 

Vernisáž výstavy se uskuteční už 3. června 2013 od 18 hodin. Organizátorem soutěže FRAME je MIMO, sdružení pro přesahy fotografie. Hlavními partnery soutěže jsou společnosti Canon a EIZO. Výstava probíhá pod záštitou primátora města Brna Romana Onderky.

 

FRAME v Moravské galerii Brno

 

Vstup je volný. Adresa: Místodržitelský palác, Moravské náměstí 1a, 662 26 Brno. Pozor, pondělky je zavřeno, úterky jsou určeny pro předem ohlášené skupiny na komentované prohlídky a výukové programy, ve středu, v pátek, sobotu a neděli je otevřeno od 10 do 18 hodin, ve čtvrtek od 10 do 19 hodin.

 

Více informací o Místodržitelském paláci najdete na webu Moravska-galerie.cz a zde ještě připojujeme program Moravské galerie Brno na letošní léto.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: