ARTP/NIKON My Collection - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ze společnosti

ARTP/NIKON My Collection

29. srpna 2013, 06.10 | Projekt ARTP ve spolupráci se společností NIKON, s.r.o., zahájí v pátek 6. září 2013 výstavu fotografií Tomáše Durňáka, dlouholetého asistenta světoznámého fotografa Roberta Vana, který je garantem výstavy. K vidění budou portréty známých osobností, například Lucie Bílé, Simony Krainové nebo Jiřího Lábuse.

 

Snímky si budete moci v Pálffy Paláci v Praze 1, Valdštejnská 158/14, prohlédnout do 20. října letošního roku. Tvářemi výstavy jsou Lejla Abbasová a Roman Šebrle.

 

Tomáš Durňák

 

Tomáš Durňák se zabývá uměleckou fotografií více než 12 let a stejnou dobu také tvoří po boku Roberta Vana, se kterým se například jako jedni z mála v České republice profesionálně zabývají alternativní historickou technikou platinum/palladium či technikou stříbrné želatiny. Všechny fotografie, které budou na výstavě k vidění, budou upravené právě tímto speciálním způsobem.

 

Robert Vano

 

Garant výstavy Robert Vano řekl: „Rád bych na výstavu pozval každého, kdo má rád současnou fotografii, a také všechny nadšence historických fotografických technik. Na této výstavě se totiž snoubí obojí dohromady, a to jí právě dodává na jedinečnosti.“

 

Projekt ARTP si klade za cíl přiblížit umění fotografie široké veřejnosti nejen pomocí poutavých výstav, ale také prostřednictvím workshopů pod vedením zajímavých osobností, které mají začínajícím i zkušeným fotografům co předat. Více informací o projektu se dočtete na webu ARTP.cz.

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Ze společnosti  

 » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: