Ricoh FT 4615 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Ricoh FT 4615

2. února 2000, 00.00 | Společnost Ricoh uvádí novou kompaktní kopírku s vysokým výkonem. Bližší informace v tiskové zprávě.

Společnost Ricoh uvádí na náš trh většího sourozence nedávno představené analogové kopírky FT 4615 pod označením FT 4618. Malá odlišnost v názvu dává tušit vyšší výkon při zachování ostatních parametrů. I nový model zvládá formát papíru do velikosti A3 a jeho maximální rychlost je výborných 18 kopií za minutu. Oblíbenost předchůdce v našich kancelářích dává dobrý předpoklad pro příznivé přijetí i následovníka.

FT 4618 Nejvýznamnější změny nastaly uvnitř přístroje - pokrok, který zákazník na první pohled nevidí, ale významně jej pocítí jej při delším užívání. Kratší cesta papíru kopírkou je dobrým předpokladem méně častého zaseknutí při průchodu strojem. Kombinace jemného toneru spolu s citlivým válcem a foto módem zaručuje kvalitní výsledky při zpracování obrázků.

Robustní konstrukce zajišťuje dlouhodobou spolehlivost. Maximální počet kopií za měsíc dosáhl 10000 a preventivní servisní prohlídku stačí objednat až po 60000 kopiích. Celková životnost stroje je úctyhodných 600000 kopií. Propracovaný mechanismus uvnitř snižuje hladinu hluku a FT 4618 proto vyniká tichostí chodu.

Neautorizovanému přístupu lze zabránit pomocí deseti uživatelských bezpečnostních kódů, které umožňují nastavit práva pro manipulaci. Proto lze bez starostí umístit přístroj i na chodbu s větším pohybem lidí. Zmenšování a zvětšování (zoom) může nabývat hodnot od 50% do 200% a je předdefinována i většina rozměrů papíru (od A6 po A3). Celková kapacita zásobníku papíru činí 2x250 listů plus 80 listů bočního zásobníku.
Jako přídavné zařízení lze pořídit třídič s deseti přihrádkami nebo automatický podavač pro třicet listů.

Nový model svou konstrukcí vyhovuje standardu pro úsporu elektrické energie EnergyStar. Na minimum je redukována i produkce ozónu. Zákazníkům je k dispozici od ledna u firmy Impromat i u všech jejích poboček. Další informace o produktech lze nalézt na adrese www.ricoh.cz.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: