Ricoh Aficio 150 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Ricoh Aficio 150

13. března 2000, 00.00 | Společnost Ricoh uvádí na náš trh nové multifunkční digitální zařízení pro malé a střední kanceláře - Aficio 150.

Společnost Ricoh uvádí na náš trh nové multifunkční digitální zařízení pro malé a střední kanceláře - Aficio 150. Pod tímto označením se skrývá kompaktní kopírka s možností rychlé síťové tiskárny. Obě zařízení pracují s rychlostí 15 stránek za minutu a jsou jednoduše začlenitelné do většiny počítačových sítí.

Aficio 150 produkuje černobílé kopie s rozlišením 600 dpi a 256 odstíny šedi, což spolu s jemným tonerem dává uživateli záruku kvalitní dokumentace. Co nejvěrnější reprodukci originálu zajišťují tři módy - textový, text/foto a foto mód. Díky digitálnímu principu je každá předloha snímána pouze jednou. Snižuje se tak riziko poškození originálu oproti modelům, které musí předlohu neustále znovu nechat projíždět podavačem.

Funkce Auto Image Rotation (automatické otočení předlohy) eliminuje chybné kopie, protože sejmutá předloha je vždy otočena tak, aby odpovídala uložení papíru v zásobníku. K dispozici je volitelný pevný disk, který umožní tisk několika sad dokumentů již někdy v minulosti nasnímaných. Zmenšování a zvětšování (zoom) může nabývat hodnot od 50% do 200% po jednoprocentních krocích a je předdefinováno šest hodnot pro zmenšování a zvětšování.

Celková kapacita zásobníku papíru činí 250 listů plus 100 listů bočního zásobníku. Jako přídavné zařízení lze pořídit automatický podavač pro padesát listů.

Nový model svou konstrukcí vyhovuje standardu pro úsporu elektrické energie EnergyStar. Zákazníkům je k dispozici od března u firmy Impromat i u všech jejích poboček. Další informace o produktech lze nalézt na adrese www.ricoh.cz.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: