Nový Ricoh Aficio AP2700 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Nový Ricoh Aficio AP2700

15. srpna 2000, 00.00 | Společnost Ricoh uvádí nový model výkonné kancelářské laserové tiskárny. Výkon 27 stran za minutu je úctyhodný.

Čas jsou peníze a někdy i chvíle čekání při kopírování již vytištěných dokumentů může mít svůj dopad na produktivitu. Jak se tomu lze vyhnout? Snad tím, že se vynechá kopírování a dokument je vytištěn s příslušným množstvím kopií. Nová tiskárna Ricoh Aficio 2700 je natolik výkonná, že rychlostí 27 stránek A4 za minutu je schopna tisknout, třídit a sešívat další a další kopie požadovaných několikastránkových dokumentů.

První stránka je hotova za 4,9 sekundy a celý dokument obvyklého rozsahu je tedy k dispozici zpravidla do jedné minuty. Pro koncepty a šetrný tisk je k dispozici mód šetření toneru a nastavení 300 dpi, které ve většině případů dostačuje pro denní kancelářské použití. Odpovídajícímu vzhledu dokumentu napomáhá technologie vyhlazování hran a 182 zabudovaných fontů různých typů. Tiskárna "umí" standardní emulaci jazyků PCL 6 (5e & XL) i Adobe Poscript 3.

K Aficio AP2700 je možno k standardnímu zásobníku papíru na 2×500 listů přidat další, takže celková kapacita dosáhne až 3100 listů a není tedy nutno příliš často myslet na doplňování. Tiskárna je kompatibilní s operačním systémem Windows, podporuje standardní síťové protokoly (TCP/IP, IPX/SPX, NetBEUI, AppleTalk) a obsluhu zjednodušuje technologie připravenosti k okamžitému použití (plug and play). Pomocí síťového rozhraní a tiskového správce lze nové Aficio začlenit do sítě, kde může sloužit jako společná tiskárna pro několik pracovníků. Při jakémkoliv problému (např. chybějící papír) vede uživatele přehledný řídící software.

Svižnost tisku je v mnohém závislá na výkonu procesoru. AP2700 je osazena výkonným RISC procesorem VR4310. Standardních 16 MB vnitřní paměti je rozšiřitelných do 80 MB a k dispozici je i 1,6 GB pevný disk.

Aficio AP2700 vyhovuje podmínkám šetření energií Energy Star a je k dispozici ihned prostřednictvím firmy Impromat (www.ricoh.cz) a jejich distributorů.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: