Nová velkoformátová tiskárna od Kodaku - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Nová velkoformátová tiskárna od Kodaku

4. října 1999, 00.00 | Společnost KODAK představila novou velkoformátovou inkoustovou tiskárnu KODAK Professional Large Format Printer 3038 a další nová média pro velkoformátové inkoustové tiskárny.

Společnost KODAK představila novou velkoformátovou inkoustovou tiskárnu KODAK Professional Large Format Printer 3038 a další nová média pro velkoformátové inkoustové tiskárny.

KODAK Professional LFP 3038 je nová inkoustová velkoformátová tiskárna KODAK pracující na principu PIEZO technologie tisku s rozlišením až 1 440 × 720 dpi a maximální velikostí tiskového média 38" (95,4 cm). Tiskárna tiskne rychlostí 7,8 m2/h (při 360×360 dpi), 3,9 m2/h (při 720×720 dpi) a 2 m2/h (při 1440×720 dpi) a potiskovat lze média o gramáži od 90 do 400 g/m2.

Tiskárna je dodávána s se softwarovým RIPem BEST Color for KODAK pro Windows 95/98/NT a MacOS. Prodejní cena tiskárny v ČR činí 399 900,- Kč bez DPH. Tiskárna bude dostupná počátkem listopadu 1999.

Nová ink-jetová média KODAK Professional EI

KODAK rozšířil současně portfolio médií pro velkoformátové inkoustové tiskárny na 16 druhů ve více jak 6ti formátech. Toto široké portfolio zahrnuje média od levných papírů pro CAD/CAM grafiku, přes velmi kvalitní fotopapíry s několika různými povrchy až po speciální vinylová samolepicí média, nebo průsvitné filmy do světelných reklam.

Novinky:

PIEZO Photographic Print Paper Glossy 170g - lesklý "foto"papír pro tiskárny s PIEZO technologií pro tisk velkoformátových fotografií, plakátů a posterů.

Clay Coated Print Paper 90g - hlazený papír za velmi nízkou cenu pro CAD/CAM grafiku.

Water Resistant Backlit Film 130g - průsvitná voděodolná folie pro tisk plakátů, poutačů a posterů do světelných reklam.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: