Minolta v letohrádku Mitrovských - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Stolní tiskárny

Minolta v letohrádku Mitrovských

19. října 2000, 00.00 | Minolta představila řadu nových produktů a novou obchodní strategii.

9. října 2000, tedy v době konání veletrhu Invex na brněnském výstavišti, uspořádala firma Minolta v přilehlém letohrádku Mitrovských svoji tiskovou konferenci, na které představila některé nové produkty uváděné v těchto dnech na český trh.

Všechny přítomné novináře nejprve přivítal generální ředitel Minolty ing. Petr Kavalírek. Ten ve svém projevu zhodnotil dosavadní postavení společnosti Minolta na českém trhu a zároveň uvedl některé změny v obchodní politice společnosti. Tou největší je nová obchodní strategie, jejímž principem je rozdělení obchodních cest podle produktů. Zatímco budou low-end produkty nadále prodávány distributorským prodejem, high-end produkty budou prodávány výhradně metodou přímého prodeje. Právě tyto produkty byly představeny v letohrádku Mitrovských. Další změnou, která zde byla prezentována bylo strategické spojení firmy Minolta s firmou QMS, čímž Minolta získala podstatně silnější postavení na poli barevných laserových tiskáren. Dále z aktivit Minolty byla představena společnost Minolta leasing a nově nabízené služby v oblasti outsourcingu.

Z produktových novinek v oblasti digitálních kopírovacích strojů byly představeny zařízení Di450 a Di550 s rychlostí tisku 45, respektive 55 výtisků za minutu. Samozřejmostí je propojení s počítačem a využití jako velké síťové tiskárny. Zcela na vrcholu bude stát model Di750 s rychlostí 75 výtisků za minutu. Dalšími představenými produkty byly nové plnobarevné digitální kopírky. Nástupcem modelu CF910 se stalo zařízení s označením CF9001. Naprostou novinkou v oblasti digitálních kopírovacích strojů se stala zařízení CF1501 a CF2001 s rychlostí tisku 15, resp. 20 plnobarevných stran za minutu na materiály do plošné hmotnosti 209 g/m2 při rozlišení 600 x 600 dpi. CF1501 bude standardně dodáván s Fiery X3e a stroj CF2001 bude dodáván s Fiery Z4. Obsluha může standardně vybírat z několika skenovacích funkcí.

Z novinek v oblasti barevných laserových tiskáren jmenujme nové zařízení s názvem Magicolor 2200, které je určeno pro malé a střední kanceláře. Tiskárna Magicolor 2200 je vybavena možnostmi manipulace s dokumenty včetně automatického oboustranného tisku, adresovatelných poštovních přihrádek, podávání papíru vyšších gramáží a možností digitálního kopírování a skenování.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: