HP OfficeJet 7210 - multifunkční pomocník pro domácnost i kancelář - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

HP OfficeJet 7210 - multifunkční pomocník pro domácnost i kancelář

15. dubna 2005, 00.00 | V nabídce společnosti HP se objevilo nové multifunkční zařízení "all-in-one" s názvem OfficeJet 7210. Díky tomuto zařízení máme v jednom produktu zabudovanou tiskárnu, skener, kopírku, a fax, které lze sdílet až pro pět počítačů. Svou cenou a parametry se nabízí pro použití v malých kancelářích a náročných domácnostech.

V nabídce společnosti HP se objevilo nové multifunkční zařízení "all-in-one" s názvem OfficeJet 7210. Díky tomuto zařízení máme v jednom produktu zabudovanou tiskárnu, skener, kopírku, a fax, které lze sdílet až pro pět počítačů. Svou cenou a parametry se nabízí pro použití v malých kancelářích a náročných domácnostech.

Technická specifikace
Inkoustový barevný tisk používá optimalizované rozlišení 4 800 x 1 200 dpi (vstupní je 1 200 x 1 200 dpi). Pro černobílý tisk je použito rozlišení 1 200 x 1 200 dpi. Mezi podporované tiskové jazyky patří PCL 3, PCL 3 GUI a PCL 10. Maximální doporučená výtěžnost je 5 000 stránek za měsíc. V černobílém režimu s nejmenší kvalitou má umět tisknout až 30 stránek za minutu a v barevném režimu až 20 str./min. Zařízení je dodáváno s černou inkoustovou kazetou HP 339 a tříbarevnou HP 344. Tisknout je možné pomocí až šesti inkoustů, pokud si pořídíme fotografickou tiskovou kazetu HP 348. Kvalitní černobílé snímky zajistíme šedou fotografickou inkoustovou kazetou HP 100.
Faxovat můžeme s použitím nebo bez použití počítače rychlostí 33,6 kbps. Pro kopírování i faxování je k dispozici automatický podavač dokumentů (ADF), který pojme až 50 listů. Volitelně pak lze dokoupit duplexní jednotku, která zajistí možnost oboustranného tisku.

Vestavěný plochý skener nabízí rozlišení 2 400 x 4 800 dpi. Díky OCR softwaru můžeme okamžitě převádět skenovaný dokument do textu, který lze editovat v počítači. Maximální skenovatelná plocha je 216 x 279 mm.
Fotografie můžeme tisknout přímo z fotoaparátu pomocí PictBridge, nebo z paměťových karet díky jejich integrované čtečce. Podporovány jsou pam. karty Compact Flash (CF), Smart Media (SM), Memory Stisk (MS), MS Duo, MS Pro, Secure Digital (SD), MultiMedia Card (MMC) a xD-Picture Card. Uživatelé také mohou prohlížet, editovat a tisknout fotografie pomocí kontrolního nátisku HP Photo Proof Sheet.
Připojit lze zařízení díky USB, nebo ethernet 10 Base-T (RJ45). Celé zařízení má mít na výšku 290 mm, na šířku 381 mm a do hloubky 502 mm. Hmotnost je cca 10,5 kg. Maximální spotřeba je 75 W.

Shrnutí
Multifunkční zařízení se těší velké oblibě díky úspoře pořizovacích nákladů a prostoru v kanceláři. HP Officejet 7210 je na českém trhu od dubna 2005 za doporučenou maloobchodní cenu 12 990,- Kč včetně DPH.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: