Canon vstoupil na český trh s plotry - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Canon vstoupil na český trh s plotry

20. října 2000, 00.00 | Společnost Canon vstoupila na Invexu také na český trh plotrů, konkrétně uvedením zařízením BJ-W7000 a BJ-W3000.

Společnost Canon vstoupila na Invexu také na český trh plotrů, konkrétně uvedením zařízením BJ-W7000 a BJ-W3000.

BJ-W7000

Trh s širokoformátovými tiskárnami se rychle rozrůstá a svůj podíl na něm hodlá získat i společnost Canon s tiskárnou/plotrem BJ-W7000. Cena plotru činí 110 900 Kč bez DPH (základní stroj bez příslušenství) a zařízení je tak určeno pro široké spektrum uživatelů. Tiskárna pracuje technologií Canon Bubble-Jet, tiskne v rozlišení 360 x 360 dpi a umožňuje potiskovat média s maximální šířkou 914 mm a délkou 1 250 mm, nebo z role o délce 18 metrů. Rozměry zařízení jsou 1 500 x 760 x 1 200 mm (včetně podstavce).

Vysokorychlostní výstup

Tiskárna Canon BJ-W7000 dokáže vytisknout plnobarevný list A0 za přibližně 20 minut (v normálním režimu, doba potřebná na zpracování dat a přenosové časy nejsou zahrnuty). Rychlost zaručují speciálně navržené široké tiskové hlavy, které tak pokrývají širší tiskovou oblast a zkracují dobu tisku.

Kvalita tisku

Tiskárna Canon BJ-W7000 je vybavena systémem podávání inkoustu "Easy Tubing System". Ten spojuje tiskovou hlavu s externím zásobníkem obsahujícím 374 ml inkoustu (ve čtyřech CMYK náplních), což je zajímavé především pro uživatele s velkým objemem tisku. S jednou sadou barevných inkoustových kazet je možné vytisknout podle výrobce 100 až 150 listů formátu A0 (v závislosti na potiskovaném médiu a množství potištěné plochy).

Ovládání

Přístup k funkcím tiskárny BJ-W7000 je zajištěn prostřednictvím panelu displeje. Ten zahrnuje také indikaci množství inkoustu dvěma stupni varování. Canon BJ-W7000 také nabízí tři různé tiskové režimy, poskytující optimální kvalitu výstupu na různá média: návrhový, normální a zdokonalený režim. Čištění tiskových hlav probíhá v tiskárně automaticky.

Média

Tiskárna BJ-W7000 dovoluje snadno střídat média podávaná jak z role, tak z archů. Do tiskárny lze současně uložit oba typy médií a přepínat zdroje stisknutím tlačítka.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: