Canon CD-300 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Stolní tiskárny

Canon CD-300

8. listopadu 1999, 00.00 | Společnost Canon uvádí novou termosublimační tiskárnu vybavenou sloty CompactFlash a PC Card. Navíc k tiskárně můžete připojit video a tisknout fotografie z filmů!

Canon CD 300 Společnost CANON CZ uvádí na předvánoční trh nový výrobek - termosublimační tiskárnu CD-300. Tato tiskárna fotografií poskytuje úplnou nezávislost na počítači, jelikož paměťová média (v tomto případě CompactFlash karty typu I a II a také PCMCIA karty) lze vložit do tiskárny přímo. Po propojení tiskárny s televizním přijímačem pomocí video výstupu je možno z rozsáhlého menu již pořízené snímky ještě upravit nastavením parametrů jasu, kontrastu, odstínu, sytosti a ostrosti, a to bez použití nějakého specializovaného fotografického software a počítače. A také umístit do již přednastavených rámečků (blahopřání, poděkování, gratulace atd.).

K tiskárně lze přes S-video vstup nebo běžný videostup připojit také videokameru (digitální i analogovou) či videorekordér a vytisknout si fotografie i z těchto přístrojů.

Tiskárna pracuje s rozlišením 300 x 300 dpi, 24 bitovou barevnou hloubkou, automatickým podavačem papíru ze zásobníku, podporuje DPOF - Digital Print Order Format a je kompaktibilní s Windows 95/98. Fotografie lze tisknout na tři typy papíru: Standard a Samolepící štítky o stejném rozměru 169 x 100mm, nebo Panorama o rozměru 248 x 100mm. U formátu Standard si mužete zvolit, kolik stejných snímků chcete na jeden papír vytisknout - 1, 2, 4, 9, 16 nebo 25 snímků.

CD-300 se vyznačuje vysokou tiskovou kvalitou a je skutečně ideálním a komplexním řešením digitálního tisku jak pro rodinné, tak i pracovní použití. Doporučená koncová cena včetně DPH činí 22.240,-Kč.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hardware  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: