Borůvkové tiskárny na míru. - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Stolní tiskárny

Borůvkové tiskárny na míru.

3. prosince 1999, 00.00 | Společnost Tektronix nabízí omezenou sérii borůvkových modelů tiskáren Phaser 840 s libovolnou konfigurací. Více v tiskové zprávě.

Praha, 24 listopadu 1999 - po úspěšném uvedení barevné tiskárny Tektronix Phaser Designer Edition, která je dodávána v barevném provedení známém uživatelům Apple MacIntosh jako Blueberry, přichází nyní tato možnost pro všechny modely tiskáren Tektronix řady Phaser 840. Uživatelé tak získají vynikající řešení pro barevný tisk s neotřelým designem. Tuto možnost je možno objednat bez jakýchkoliv příplatků. Uživatelé si tak mohou vybrat mezi klasickým kancelářským designem a nápaditým barevným provedením ve stylu Apple MacIntosh G3. Všechny modely tiskáren jsou standardně vybaveny ethernet adaptérem.

Tektronix Phaser 840 Tato nabídka je omezena limitovaným počtem kusů a je dostupná exkluzivně u obchodních partnerů společnosti PS-Pro.
Uživatelé obzvláště ocení výjimečnou kvalitu a rychlost tisku s velmi nízkými náklady na tisk. Pro všechny modely tiskáren Phaser 840 platí nabídka černého inkoustu po celou dobu životnosti tiskárny zdarma. Díky tomu jsou náklady u černobílého tisku pouhých 0,14 Kč na stránku nezávisle na pokrytí. Náklady na barevný tisk jsou také podstatně nižší oproti konkurenčním tiskárnám.
Všechny modely tiskáren jsou vybaveny standardně ethernet adaptérem a Adobe Postscript Level 3. Navíc nabízí i oboustranný automatický tisk a rozšíření na barevnou kopírku bez nutnosti propojení přes počítač.

Tuhý inkoust je rychlý - dává maximálně 10 plnobarevných stránek za minutu. Spolu s polovičním časem "prvá stránka ven" než typické lasery, Phaser 840 lehce zpracuje i ty nejnáročnější úlohy a zatížení. Mód 1200 dpi dává reálnou fotografickou kvalitu i při tisku na běžný či recyklovaný papír. Na folie do zpětného projektoru tiskne ve vynikající kvalitě rychlostí až neuvěřitelných 5 stránek za minutu v plné barvě.

Protože tady nejsou žádné komplikované součásti či spotřební materiál, pouze snadno užitelný ColorStixTM tuhý inkoust, který může být doplňován za chodu, je Phaser 840 velmi úsporný při práci.
Tektronix dává černý inkoust ZDARMA v libovolném množství po celou dobu užívání této tiskárny, tedy uživatelé se nemusí starat o náklady na tisk černobílých dokumentů. Phaser 840 s netradičním krytem není jen příjemný na pohled ale je i velmi šetrný pro životní prostředí. Žádné prázdné obaly od tonerů, opotřebované pece či laserové jednotky, které je třeba ekologicky likvidovat - je zde jen nepatrný zlomek odpadu ve srovnání s laserovými nebo Ink-jet tiskárnami.

Phaser 840 - jeho instalace a užívání je neuvěřitelně lehké. Po vybalení nevyžaduje žádná nastavení, jen připojit do sítě a tisknout.
V každodenním životě vlastnost jako je "e-mail notifikace" znamená, že tiskárna sama monitoruje svůj stav, zasílá o tom e-mail zprávy, upozorní na nutnost doplnění papíru či inkoustu a tak podobně.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Stolní tiskárny  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: