Safírové efekty pro Photoshop - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Software

Safírové efekty pro Photoshop

Sapphire Innovations

1. června 2001, 00.00 | Firma Sapphire Innovations v poslední době uvolnila několik nových doplňků do Photoshopu. Většina se týká nejnovější verze 6. V podstatě jde o velice jednoduché pomůcky, které přijdou vhod "líným" uživatelům.

Firma Sapphire Innovations vyrábí efekty a doplňky do Photoshopu, Illustratoru, Xary, Painteru, Flashe, Corel Photo-Paintu nebo Paint Shop Pro. Jedná se o jednoduché někdy až kýčovité záležitosti, které ocení zejména "líní" uživatelé nebo lidé hledající inspiraci.

První novinkou jsou Shapes Vol. 4, což je sada tvarů do Photoshopu 6. Jedná se o 1000 volně šiřitelných tvarů (shapes), které můžete libovolně používat. Na tvary lze samozřejmě aplikovat nejrůznější efekty a nejvíc vyniknou ve spojení se styly, což je způsob vytvoření rychlé a efektní kombinaci. Celou sadu můžete zakoupit za 18 dolarů a demoverze obsahuje 13 tvarů. Demoverzi je možné stáhnout ze stránek firmy.

Druhou novinkou, ohlášenou ve stejný den, je sada Styles Vol. 1. Tentokrát se jedná o sadu 1000 stylů, které mají psychedelickou náladu. Jejich použití je zejména ve spojení s tvary ideální pro vytváření naprosto šílených objektů během několika desítek sekund. Sada stojí 20 dolarů, demoverze obsahuje 12 stylů. Demoverzi je opět možné stáhnout ze stránek firmy.

Možná znáte tu příhodu: když bude tisíc opic bušit do psacího stroje, tak jenom z důvodu pravděpodobnosti musí někdy vzniknout dobrá povídka. Podobné je to s nabízenými doplňky. Tvůrci si zřejmě řekli "to by v tom byl čert, aby si někdo nevybral". Obě kolekce jsou opravdu hodně rozmanité a vyvolávají dojem až náhodného výběru grafiského stylu. Prostě opravdu pro každého něco.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Download  

 » Rubriky  » Photoshop  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: