Sada prezentačního bezdrátového displejového řešení od společnosti ViewSonic - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Sada prezentačního bezdrátového displejového řešení od společnosti ViewSonic

10. září 2020, 23.21 | Společnost ViewSonic Corp., přední globální dodavatel vizuálních řešení, představuje své nejnovější bezdrátové prezentační displejové řešení (WPD), které se skládá z 4K


komerčního displeje CDE20 s úzkým rámečkem. Série CDE20 je vybavena bohatou nabídkou softwarových nástrojů, které rozšiřují možnosti sdílení, spolupráce a řízení. Patří mezi ně myViewBoard Display, ViewBoard Cast a myViewBoard Manager. Komplexní řešení umožňuje účastníkům snadno a rychle sdílet informace, podporuje snahu o spolupráci a umožňuje administrátorovi spravovat zařízení efektivněji. Posouvá tak zážitek z používání vlastních zařízení pro pracovní účely (tzv. „BYOD“) na novou úroveň a zcela transformuje digitální pracoviště.

 

 

Série ViewSonic CDE20: výkonné a dynamické WPD řešení

Série ViewSonic CDE20 představuje 4K řešení v designu s úzkým rámečkem přinášející ostrý, jasný, širokoúhlý obraz. Displeje série CDE20 jsou dostupné ve pěti různých velikostech: 43”, 55”, 65", 75" a 86". Lze je integrovat do většiny AV systémů, včetně systémů Crestron, Extron a AMX, umožňují rychlé spuštění systému a jeho snadnou správu.

 

Série ViewSonic CDE20 je vybavena vestavěným softwarem přehrávače médií a může být vybavena Intel Unite Certified Slot-in OPS (Open Pluggable Specification) PC pro transformaci na dynamický obsahový HUB. Podporuje také systémy vzdálené konfigurace a správy obsahu, zatímco WiFi moduly nabízejí plynulý bezdrátový přenos obsahu .

 

myViewBoard Display: bezdrátová prezentace bez nutnosti připojovat hardware kabely

Flexibilní práce a práce na dálku se staly novým standardem. Pomocí softwaru dokáže bezdrátově sdílet obsah ze svého zařízení i někdo, kdo jej používá poprvé. Není potřeba používat externí hardware ani stahovat žádné aplikace. Pomocí myViewBoard Display mohou účastníci schůze zrcadlit plochu svých notebooků na WPD. Stačí použít prohlížeč a synchronizovat s ID displeje a jednorázovým heslem. Sdílení v BYOD prostředí je díky tomu snadné a efektivní.

 

ViewBoard Cast: větší efektivita skupinové spolupráce

ViewBoard Cast přináší kompletní sadu funkcí pro sdílení a spolupráci, které umožňují různé využití, např. synchronizované sdílení obsahu na všech zařízeních účastníků (one to many), nebo rozdělení obrazovky při konsolidaci výsledků (many to one). Díky ViewBoard Cast jsou prezentace, schůzky a semináře interaktivnější a spolupráce intenzivnější, takže se plně rozvine potenciál BYOD.

 

Na příklad ve velké zasedací místnosti s hlavním displejem, který využívá prezentující osoba, a velkými displeji pro jednotlivé skupiny, může řečník synchronizovat centrální displej s ostatními displeji, čímž zajistí, aby všichni jasně viděli stejný obsah. Během skupinových diskusí mohou přítomní sdílet obsah ze svých vlastních zařízení, jako například z notebooků či chytrých telefonů, na větším displeji. Kromě toho je možné promítat najednou obsah z více zařízení na rozdělenou obrazovku WPD.

 

myViewBoard Manager: zabezpečená vzdálená správa zařízení a obsahu

myViewBoard Manager je výkonný nástroj, který umožňuje efektivní vzdálenou správu více displejů ve stejné nebo v různých kancelářích. Díky Manageru mohou správci IT zapínat / vypínat, restartovat a upravovat hlasitost zařízení ViewSonic, včetně nového CDE20 WPD. IT správci mají nyní možnost zařízení dálkově ovládat, a dokonce zobrazit v reálném čase informační či nouzovou zprávu, a to vše z jediného ovládacího panelu. Přidaná hodnota řešení WPD spočívá v tom, že je lze seskupovat a vzdáleně aktualizovat, což usnadňuje instalaci softwaru na několik skupin zařízení současně.

 

Například pomocí funkcí vysílání zpráv a vzdáleného videa mohou správci vysílat zprávy a přehrávat multimediální soubory na více WPD. Když se stane něco naléhavého, lze okamžitě zobrazit nouzové upozornění.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: