Reklama 2000 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Reportáže

Reklama 2000

2. března 2000, 00.00 | První reportáž z probíhajícího veletrhu reklamních služeb a senzační poodhalení velkého tajemství naší expozice.

Jak jsme již informovali, účastní se naše redakce 7. ročníku veletrhu Reklama 2000. Ten probíhá od středy 1.3. do pátku 3.3.2000 na Pražském výstavišti. V levém křídle průmyslového paláce jsou vystavovány zejména technologie velkoplošného tisku, materiálů pro tištěnou propagaci a dalších technologií určených pro propagaci. V pravém křídle jsou prezentovány zejména reklamní předměty a služby spojené s jejich výrobou. Ve střední části najdete nejrůznější média, školy a dva velké stánky PosAmu a HP Invent. Naší expozici můžete najít v levém křídle a stánek má číslo 162.

NUR BLUEBOARD HiQ Naší pozornost nejvíce upoutaly tiskové technologie. Na veletrhu jsou k vidění prakticky všechny druhy moderních tiskových technologií určených pro malonákladový tisk. Tisková řešení pro nejrůznější šíře a materiály mohou návštěvníci vidět většinou přímo v akci. Největší zastoupení mají bezesporu inkoustové technologie. Oblast velkoformátového tisku rozhodně zažívá jedno ze svých lepších období. Na výstavní ploše jsou k vidění plotry pro šíři od necelého metru až po úctyhodných 5 metrů. V některých případech jde dokonce o českou premiéru zařízení, takže rozhodně stojí za to přijít.

Letošní Reklama 2000 má jeden, pro naše výstavnictví, zatím poměrně netradiční rys. V mnoha expozicích nevystavuje pouze jedna společnost, ale několik společností. V některých případech jde o společnosti spolupracující, jindy o dovozce a prodejce. Zajímavé je například spojení společností Quentin a PosAm na jedné výstavní ploše. Tento trend není v zahraničí vůbec neznámý a s ohledem na rostoucí náklady spojené s prezentací společnosti je to nanejvýš pochopitelné.

Zatím bych veletrh hodnotil známkou 2. Na výstavní ploše se sešla slušná konkurence. Celkově se dá říct, že soubor předváděných zařízení a služeb je opravdu reprezentativní. Již dlouho se v Průmyslovém paláci nekonala výstava, která by bezezbytku vyčerpala všechen prostor. I to o něčem svědčí. Společnost MIP nepodcenila propagaci v médiích, takže se na veletrhu sešla i poměrně slušná návštěvnost. Neříkám, že by se nedalo udělat víc, ale za tu pěknou dvojku to určitě je.

Na závěr bych rád připomněl, že na naší expozici na Vás čeká celá řada překvapení. Právě na Reklamu jsme připravili několik nových služeb a speciální cenovou nabídku pro inzerenty. Navíc si z našeho stánku můžete odnést zcela zdarma vlastní digitální fotografie například s Kačenkou. Ano, to je to naše velké překvapení, které musíte rozhodně vidět!

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Reportáže  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: