Nové moderní copy centrum otevřeno v Praze - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Reportáže

Nové moderní copy centrum otevřeno v Praze

9. listopadu 2000, 00.00 | Společnost Sprinter v úterý slavnostně otevřela nové copy centrum vybavené nejmodernější technikou Canon.

7.11.2000 proběhlo oficiální otevření nového copy centra společnosti Sprinter ve Václavské ulici v Praze. Zajímavé na této akci bylo zejména úzké propojení se společností Canon, které provázelo nejen vybavení centra, ale i slavnostní otevření. Sprinter využil nového programu RENT A CANON a díky tomu vybavil svoje centrum nejmodernější technikou této značky.

Jak bylo prezentováno v oficiální tiskové zprávě a následně i v projevech jednotlivých řečníků, společnosti Canon a Sprinter spolu velice úzce spolupracovaly nejen při vybavení technikou. Výsledkem je instalace tří barevných A3+ kopírovacích strojů CLC 1150 a tří černobílých kopírek GP 605. Navíc bude v centru nabízena foto/video technika značky Canon a celkové pojetí prostoru jasně dává tušit, že značka Canon je "tou pravou". Jak zástupci Canonu, tak i Sprinteru nešetřili optimizmem. Nově otevřené prostory jsou nejen velice reprezentativní, ale navíc jsou vybaveny opravdu špičkovou technikou.

Sprinter nabízí celou řadu tiskových technologií, a to jak v digitální podobě, tak i v podobě služeb klasické tiskárny. Navíc je v prostorách centra umístěno i DTP a grafické studio, čímž by měla být zajištěna komplexnost služeb. Centrum bude v pracovních dnech otevřeno od 7:30 do 20 hodin a v sobotu od 8:30 do 14 s tím, že se specializuje zejména na vyřizování expresních zakázek.

Samotné slavnostní zahájení bylo věcí spíše formální, protože centrum již běžné zákazníky obsluhuje. Došlo tak i k poměrně paradoxní situaci, protože v průběhu slavnostní akce bylo centrum otevřeno pro běžné zákazníky a snažilo se normálně fungovat. To samozřejmě nebylo příliš snadné, protože se oficiální akce zúčastnilo několik desítek hostů. Navíc klienty trochu zaskočilo pohoštění připravené pro hosty, takže bylo docela veselo. V každém případě se oficiální otevření povedlo a centrum si jistě své stálé klienty najde. Z pohledu Canonu jde o další ukázku úspěchu programu RENT A CANON, který je pro naší ekonomiku jistě velice zajímavý.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Reportáže  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: