Minimiss Invex 99 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Reportáže

Minimiss Invex 99

14. října 1999, 00.00 | Pro milovníky dívčí krásy je zde 16 fotografií s možností známkovat. Pro ostatní je zde možnost vyzkoušet si naší virtuální galerii ještě před oficiálním otevřením!

Včera jsem psal tom, kolik jídla a pití se spotřebovalo na jediném stánku na Invexu 99. Pochopitelně, že článek o základních lidských potřebách vzbudil zájem čtenářů. Kromě jídla a pití je zde však ještě jedno téma, které většinu mužské i ženské populace nenechá spát. Ano je to krása žen a dívek! Nerad bych porušoval zpravodajské zaměření našeho serveru, ale fotografie hostesek, vystavovatelek a návštěvnic jsou vítaným zpestřením po skončení každé větší akce. Ani letos Vás nenecháme na holičkách a připravili jsme pro vás sadu fotografií s touto tématikou. Navíc můžete fotografie klasifikovat jako ve škole známkou od 1 do 5.

Abychom řádně využili této příležitosti, rozhodli jsme se součastně s uveřejněním některých fotografií poodhalit roušku nového připravovaného projektu. Již několik měsíců připravujeme novou galerie. Nepůjde o galerii v klasickém slova smyslu, ale o velkou virtuální výstavní síň, ve které bude možno prezentovat nejrůznější materiály. Pro první veřejné testování jsou fotografie z Invexu ideální. Celý systém je sice ve stádiu alfa testů, ale čím dříve jej budete moci testovat, tím lépe se nám podaří jeho optimalizace.

K systému galerie samotné bych rád poznamenal několik zásadních poznámek. V první řadě je potřeba si uvědomit, že prohlížením fotografií se stáváte testery rodícího se projektu. Pokud se vám nebude cokoli líbit, napadne vás elegantnější řešení nebo najdete nějakou chybu, rozhodně obětujte pár minut a napište nám email. Velice rádi si přečteme vaše ohlasy, které můžete zasílat na adresu .
V systému jsou zpřístupněny skoro všechny dostupné funkce, ale jen velmi málo fotografií. Proto se nemusíte bát experimentovat se všemi funkcemi. Nákupní košík je navíc upraven tak, že neprovádí fyzické objednávky a jsou odstraněna jména partnerů, abychom předešli spekulacím a náhodným objednávkám.
Poslední poznámka míří k nápovědě. Ta bohužel zatím není úplně hotova, takže se objeví v systému v nejbližších dnech. Na adrese galerie.grafika.cz budete moci až do oficiálního spuštění sledovat vývoj systému.

A fotografie samotné? Většina z nich je publikována v neupravené podobě a jejich kvalita je spíš průměrná. Na veletrhu jsme se soustředili na jiné činnosti a fotografování bylo pouhým zpestřením chvilek klidu. Jméno použitého digitálního fotoaparátu je uvedeno u každé fotografie. Navíc fotografie z módní přehlídky byly fotografovány za extrémně špatných podmínek, takže omluvte technické nedostatky. Obsah fotografií jistě vyváží jejich technickou nedokonalost.

A teď to nejdůležitější a to fotografie. Jistě jste již nedočkaví, takže stačí kliknout na odkaz.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Reportáže  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: