Creative 99 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Reportáže

Creative 99

20. října 1999, 00.00 | Začal nám veletrh reklamy, médií a podpory prodeje. Jaký je a co vám může přinést se dozvíte v naší mini reportáži. Přijdete se na nás podívat?

Vstupní hala Máme za sebou první den veletrhu se vznešeným názvem Creative 99. Možná si pamatujete některý z předchozích ročníků tohoto oborového veletrhu věnovaného reklamě, médiím a podpoře prodeje. Vždy šlo o sice malou, ale dobře profilovanou akci, takže když jsme dostali nabídku na účast na letošním ročníku, přijali jsme.

Veletrh se odehrává na "NOVÉM STRAHOVSKÉM VELETRŽNÍM AREÁLU". Ten najdete přímo na ploše strahovského stadionu. Jde o dvě haly, které nabízejí dostatek prostoru a nově i poměrně přijatelné zázemí pro návštěvníky i vystavovatele. Přes všechnu snahu pořadatelů zajistit bezproblémovou dopravu se obavám, že přesunutí veletrhu na Strahov mu rozhodně neprospělo. Vzdušnou čarou je to kousek z centra Prahy, ale doprava autem nebo hromadnou dopravou je asi příliš náročná. Tento fakt se pochopitelně podepsal na návštěvnosti, která byla první den dost slabá. Dnes čekáme lepší situaci, protože středa je označena jako Internet day. To znamená, že bude probíhat zajímavý doprovodný program, v jehož průběhu vystoupí mnoho známých tváří české Internetové reklamy.

Profi Styl 99 Vrátíme se zpět k veletrhu a expozicím. Letošní Creativa na mě osobně působí jako velmi malý veletrh. Hlavně s ohledem na fakt, že je spojena s dalším veletrhem, který nese označení Profi Styl 99. Ten je věnován profesním, firemním a pracovním oděvům. Takže poměrně paradoxně můžete v jedné hale vidět stánky nejrůznějších médií, reklamních agentur a také stánek s montérkami. Nezatracujme však Profi Styl, který přináší příjemné zpestření v podobě pravidelných módních přehlídek. Možná tomu nebudete věřit, ale i montérky vypadají na půvabné manekýnce dost dobře. Doufám, že najdeme dost času a pořídíme pár ilustračních fotografií pro naší galerii. Zatím můžete vidět prvních 5 snímků a v průběhu dne budeme přidávat další. Fotografie budeme přímo z výstaviště ukládat do naší galerie. Link je ZDE!

Závěrem asi čekáte nějaké hodnocení. Veletrh má za sebou teprve první den, ale přesto se pokusím jej stručně charakterizovat. Jde o malý český oborový veletrh. Nečekejte tlačenice návštěvníků, nečekejte bombastické stánky. Pokud jdete na veletrh za konkrétním partnerem jistě oceníte dostatek klidu a prostoru pro jednání. Pokud se chystáte na veletrh udělat nějaký nový obchod a zatím nevíte s kým, asi nepochodíte.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Reportáže  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: