Rekvalifikační kurz: Práce v oblasti portrétní, technické a reklamní fotografie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Poradna

Rekvalifikační kurz: Práce v oblasti portrétní, technické a reklamní fotografie

fotopraxe liceni

13. ledna 2009, 00.00 | Institut digitální fotografie otevírá jarní čtyřměsíční komplexní kurz profesionální reklamní, technické a portrétní digitální fotografie, obsahující 300 hodin výuky a vlastní práce v ateliéru. Úspěšní absolventi získají kromě všestranných praktických dovedností a teoretických informací také osvědčení o rekvalifikaci na obor "Fotografické práce" (klasifikovaný v živnostenském zákoně jako řemeslná živnost).

Ti z Vás, kteří mají fotografování zatím spíše jako koníček, kterému se časem však chtějí věnovat na profesionální úrovni, si dovolujeme upozornit na rekvalifikační kurz, který pořádá Institut digitální fotografie pravidelně již několik let. Po absolvování tohoto komplexního a velmi žádaného kurzu (profesionální reklamní, technické a portrétní digitální fotografie) získají úspěšní absolventi nejen všestranné praktické dovednosti a teoretické informace ale také osvědčení o rekvalifikaci na obor "Fotografické práce" - jež je v živnostenském zákoně kvalifikovaný jako regulerní řemeslná živnost. Aktuální kurzy začínají již 13. 2. a budou trvat do 14. 6. 2009.

Náplň rekvalifikačního kurzu
Kurz představuje komplexní fotografické vzdělání poskytující v řadě ohledů praktické a teoretické znalosti, které jsou nezbytné k tomu, aby fotograf mohl pracovat na profesionální bázi a své fotografie úspěšně prodávat. Kurz je určen pro 14 účastníků a probíhá jak ve fotografickém ateliéru, tak "digitální fotokomoře" – PC učebně, kde má každý účastník k dispozici vlastní PC. Celkem se jedná o 300 hodin výuky zakončené osvědčením o rekvalifikaci na obor "Fotografické práce" (klasifikovaný v živnostenském zákoně jako řemeslná živnost) s celostátní platností na základě akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Co vás čeká
Výuku zajišťuje 10 lektorů IDIFu – vesměs profesionálních fotografů s vysokoškolským vzděláním v oboru. Pokryty jsou všechna zásadní témata, jako jsou fotografické základy, současná fotografie, fotografie krajiny, designu, architektury, reklamy, portrétu, aktu, pokročilá práce s PC, korekce fotografií, tisk, správa barev, autorská práva a další – konkrétní informace získáte kliknutím na tento odkaz.

Celkový rozsah studia je 300 vyučovacích hodin z toho 198 hodin probíhá v ateliéru a učebně, 102 hodin je určeno pro plnění samostatných úkolů účastníky. Studium je rozloženo do čtyř měsíců. Prezenční studium probíhá v blocích skládajících se ze tří dnů v týdnu (pátek, sobota, neděle). Další informace získáte: ZDE! Registrace probíhá do konce června. Zaujala-li vás naše nabídka rekvalifikačního kurzu, volejte +420 296 200 051 nebo kontaktujte elektronickou poštou .

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Digitální fotografie  

 » Rubriky  » Poradna  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: