Vysokoškolské studium Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Vysokoškolské studium Polygrafie

2. února 2001, 00.00 | Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická, Katedra polygrafie a fotofyziky nabízí vysokoškolské studium POLYGRAFIE.

Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická, Katedra polygrafie a fotofyziky nabízí vysokoškolské studium POLYGRAFIE

Studium je nabízeno v rámci inovovaného bakalářského studijního programu. Možnost návazného magisterského studia je v současné době předmětem jednání Akreditační komise MŠMT ČR. Absolvent získá teoretické i praktické znalosti oboru s důrazem na technologie moderních polygrafických výrob v celém rozsahu tiskových technik i tiskových materiálů a rovněž i v oblasti multimediálních komunikačních prostředků. Rovnoměrný důraz je kladen i na předměty základních přírodovědných disciplin (matematika, chemie, fyzika) a, s ohledem na možnosti uplatnění absolventů, i na předměty ekonomicko-manažerské. Značný rozsah laboratoří oboru a provozní praxe zaručuje dobrou přípravu na polygrafickou praxi. Bakaláři polygrafie najdou uplatnění v tiskárnách jako technologové výroby, jako vedoucí pracovníci v DTP studiích a reklamních agenturách, zástupci dodavatelských firem v oboru polygrafie, vedoucí techničtí redaktoři ve vydavatelstvích a nakladatelstvích i jako samostatní podnikatelé v oboru polygrafie.

Studijní program bude ve školním roce 2001/2002 otevřen jak pro denní (prezenční) studium, tak pro kombinované (dálkové) studium.

Informace o přijímacím řízení:
Přihlášky ke studiu je třeba podat na Oddělení pro studijní a vědeckou agendu FCHT nejpozději do 31. března 2001. Informace o přijímacím řízení jsou uveřejněny na serveru http://www.upce.cz nebo je lze získat na Oddělení pro studijní a vědeckou agendu FCHT (tel. 040-603 7302, e-mail: , adresa: FCHT Univerzita Pardubice, náměstí Legií 565, 532 10 Pardubice)

Pravidla pro přijímací řízení a podmínky pro přijetí:
Do tříletého bakalářského studijního programu Polygrafie mohou být bez přijímací zkoušky přijati studenti maturující ve školním roce 2000/2001, kteří během středoškolského studia neměli ani z matematiky ani chemie horší průměr než 2,3.

Zájemci, kteří nemohou být přijati bez přijímací zkoušky, musí složit přijímací zkoušku z matematiky a chemie. Přijímací zkouška je písemná, rozsah požadovaných znalostí odpovídá středoškolskému učivu gymnázií. Na základě výsledků přijímací zkoušky budou uchazeči zařazeni do pořadí uchazečů, kteří nesplnili podmínky pro přijetí bez přijímacího řízení.
Při přijímacím řízení na obor polygrafie se přihlíží i k tomu, zda uchazeč studoval na odborné střední škole s polygrafickým nebo oboru polygrafie blízkým zaměřením.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: