Společnost HP a vybrané ZOO vyhlašují soutěž o „NEJ“ československou žirafu - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Společnost HP a vybrané ZOO vyhlašují soutěž o „NEJ“ československou žirafu

2. dubna 2014, 13.41 | Zákazníci HP mohou soutěžit o produkty HP a získat vstupenky do ZOO nebo plyšové žirafy

Společnost HP spustila novou kampaň a soutěž, jejímž klíčovým motivem je hledání „NEJ" československé žirafy. Právě žirafa se totiž stala maskotem kampaně HP Ink Advantage, která demonstruje ekonomickou úsporu s nejnovějšími tiskárnami HP.

 

Kampaň provede uživatele pěti zoologickými zahradami v Praze, Brně, Ústí nad Labem, Jihlavě a Bratislavě, jež podle svých preferencí nominovaly jednu žirafu. Každá žirafa má svoji vizitku a profily jednotlivých žiraf si můžete prohlédnout v digitálním magazínu na stránkách www.hp.cz/vicezamene a www.hp.sk/viaczamenej. Kampaň rovněž představí pět výjimečných HP tiskáren, přičemž k tiskárnám zakoupeným do 30. 6. 2014 dostanou zákazníci navíc buď plyšovou žirafu, nebo v případě modelu HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO poukaz, který lze směnit za vstupenky do jedné z pěti partnerských ZOO.

 

Soutěž, která probíhá v rámci kampaně, je určena široké veřejnosti a zúčastnit se jí mohou všichni uživatelé s trvalým pobytem v České republice či na Slovensku. Zapojit do soutěže se každý zájemce může velmi snadno - stačí navštívit stránky www.hp.cz/vicezamene a www.hp.sk/viaczamenej, nebo přímo stránky registrace www.hp.cz/nejzirafa a www.hp.sk/najzirafa, hlasovat pro vybranou žirafu a pokusit se co nejpřesněji odpovědět na soutěžní otázku „Kolik platných registrací hlasovalo pro nominované žirafy během soutěže?".

 

„NEJ" žirafou se stane ta, která obdrží nejvíce registrovaných hlasů ze soutěžního formuláře. Zoologická zahrada, která pečuje o žirafu s největším počtem hlasů, následně získá finanční hotovost určenou na podporu chovu žiraf.

 

Hlasování o „NEJ" žirafu probíhá až do 17. 5. 2014. Každý registrovaný hlasující má zároveň šanci vyhrát jako hlavní výhru notebook HP v maximální hodnotě 11 000 Kč (vč. DPH), tiskárnu HP Ink Advantage (v maximální hodnotě 3 000 Kč vč. DPH) a plyšovou žirafu. Dalšími cenami v soutěži jsou:

  • 2. - 4. cena: HP batoh (v maximální hodnotě 990 Kč vč. DPH).
  • 5. - 6. cena: HP bezdrátová myš (v maximální hodnotě 699 Kč vč. DPH).
  • 7. - 8. cena: HP přenosný reproduktor (v maximální hodnotě 399 Kč vč. DPH).
  • 9. - 10. cena: HP kalkulačka (v maximální hodnotě 349 Kč vč. DPH).

 

Podrobnosti o soutěži jsou k dispozici v podrobných pravidlech na webu společnosti HP nebo v informačních letácích u vybraných prodejců a v partnerských zoologických zahradách.

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: