Ryobi představí šest nových strojů - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

Ryobi představí šest nových strojů

16. března 2000, 00.00 | Také společnost Ryobi pomalu poodkrývá své karty a oznámila, co nového uvidí návštěvníci na jejím stánku na veletrhu DRUPA 2000 - k současným tiskovým strojům Ryobi 680, 520 HXX a strojům série 3300 přibude šest nových tiskových strojů.

Také společnost Ryobi pomalu poodkrývá své karty a oznámila, co nového uvidí návštěvníci na jejím stánku na veletrhu DRUPA 2000 - k současným tiskovým strojům Ryobi 680, 520 HXX a strojům série 3300 přibude šest nových tiskových strojů.

Konkrétně to budou například nové stroje série 680P, tedy stroje formátu 686 x 508 mm s obracecím zařízením. Z této série bude na DRUPĚ k vidění pětibarvový Ryobi 685P. Stroje série 680P budou dodávány v různých konfiguracích včetně lakovací jednotky a ve čtyř-, pěti- a šestibarvové verzi. Stroje série 680P jsou vybaveny poloautomatickým systémem výměny tiskových desek S-RPC, nevyžadujícím zahnutí tiskové desky a umožňujícím zakládání jak nových, tak již použitých tiskových desek. Stroje jsou dále vybaveny automatickým nastavením obracecího zařízení a jejich maximální tisková rychlost je 15 000 archů za hodinu. Stroje 685P disponují rozhraním CIP3 a jsou tak propojitelné s pre-press systémy.

Ryobi také staví na popularitě strojů série Ryobi 520HXX s tiskovým formátem 520 x 375 mm a představuje dva nové automatické tiskové stroje s in-line lakováním a sušením, které byly dosud dostupné pouze na pětibarvovém stroji 525HXX. Nově je in-line lakování a IR sušení (stroj je možné rozšířit o UV sušení) k dispozici také na čtyřbarvovém stroji 524HXX a šestibarvovém stroji 526HXX. Nové tiskové stroje mají podobnou technickou specifikaci jako Ryobi 525 HXX - stroje jsou standardně vybaveny výše zmíněnou poloautomatickou výměnou tiskových desek S-RPC, systémem rychlého zabarvení a kontrolním řídícím systémem PCS. Na DRUPĚ bude k vidění stroj Ryobi 524 HXX s lakováním.

Další novinkou představenou na DRUPĚ bude maloformátový dvoubarvový tiskový stroj Ryobi 3302HA SRA3 s tiskovým formátem 340 x 450 mm. 3302HA používá stejný systém automatické výměny tiskových desek S-RPC jako již dříve uvedený maloformátový čtyřbarvový stroj 3304HA, který v mnoha ohledech konkuruje podle výrobce digitálním tiskovým strojům, neboť dokáže s nízkými provozními náklady tisknout náklady již od 250 kopií. 3302HA tiskne maximální rychlostí 10 000 archů za hodinu a stroj je zajímavý především stupněm automatizace, který není u dvoubarvových verzí stroje běžný. Je uzpůsoben pro integraci s předtiskovým pracovištěm, ze kterého může přebírat prostřednictvím kontrolní jednotky PCS nastavení barevnosti tisku.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: