Profesionální fototiskárny Epson SureColor - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Profesionální fototiskárny Epson SureColor

Epson

1. června 2017, 12.12 | Profesionální fototiskárny Epson SureColor na F! festivalu fotografie Brno 2017!
Společnost Epson představí exkluzivní spojení svých inkjetů s kalibračními sondami na vytváření ICC profilů tiskových médií X-RITE.

 

Od 10. do 25. června proběhne v objektu bývalé továrny Mosilana v Brně již čtvrtý ročník festivalu fotografie F!, který tentokrát předvede unikátní kolekci sta fotografií z doby americké hospodářské krize známé pod názvem Farm Security Administration.  Fotografie z této sbírky patří k vůbec těm nejznámějším v historii světové fotografie. Hlavním tiskovým partnerem festivalu je společnost Epson.

 

V rámci festivalu fotografie také tradičně proběhne populární F!DAY, exkluzivní celodenní seriál praktických dílen. Zájemce čeká celá řada ateliérů zaměřených na nejrůznější žánry fotografie. F!DAY se bude konat v sobotu 17. 6. „Plánovaný rozsah přednášek, dílen a ukázek je zaměřen na kompletní digitální workflow. Návštěvníci uvidí například tisk a kalibraci médií na špičkových fototiskárnách Epson SureColor SC-P5000 a SureColor SC-P800. Kouzla se sondami X-RITE a správu barev v tisku trochu jinak předvede Josef Horázný, který se věnuje digitálním printům a problematice colormanagementu.. Vystaveny budou také tisky z plotru 44" Epson Stylus Pro 9900," uvádí Jan Sucharda, ředitel F! festivalu.

 

„Tiskárny z řady SureColor představují novou generaci profesionálních fototiskáren. Epson SureColor SC-P50000 je všestranná a spolehlivá tiskárna pro tisk fotografií, reprodukcí uměleckých děl a produkci digitálních nátisků s vynikající přesností. Model SC-P800 je dokonalým řešením potřeb profesionálního tisku," upřesňuje Martin Lucký, ze společnosti Epson.

 

Kromě toho se na festivalu představí současná fotografie zastoupená například studenty Ostravské Univerzity, VŠVU v Bratislavě a ITF v Opavě a řadou osvědčených autorů jako např. Libuše Jarcovjáková nebo Jiří Turek. Nedílnou součástí festivalu budou přednášky, odborné workshopy a portfolio review. „Návštěvníky také čeká vernisáž s velkoplošnou projekcí prezentovanou prostřednictvím 3LCD projektorů Epson. Vernisáž, která se koná 17. 6.  doplní performance ateliéru Tělového designu Lenky Klodové z brněnské FaVU," doplňuje Jan Sucharda.

 

Zdroj: Epson

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: