Océ bude prodávat digitální stroje MAN Roland - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Polygrafie

Océ bude prodávat digitální stroje MAN Roland

3. ledna 2001, 00.00 | Společnosti MAN Roland Druckmaschinen a Océ oznámily dohodu, podle které bude Océ prodávat digitální tiskové stroje firmy MAN Roland.

Společnosti MAN Roland Druckmaschinen a Océ oznámily dohodu, podle které bude Océ celosvětově prodávat barevné digitální tiskové stroje firmy MAN Roland. Dohoda zahrnuje zejména tiskové stroje DICOpage, DICOpack a DICOweb včetně spotřebního materiálu. Océ bude provádět také instalaci, servis a školení obsluhy digitálních tiskových strojů uvedeného výrobce.

MAN Roland bude uvedené stroje prodávat současně s Océ - spolupráce by tak měla být výhodná zejména v možnosti oslovení jiného segmentu potenciálních zákazníků, především z řad velkých společností vybavených vlastním kopírovacím a tiskovým centrem. V této oblasti může Océ nabídnout řadu zákazníků, kteří navíc dnes využívají možnosti černobílého tisku personalizovaných dat. Pro tyto zákazníku mohou být zajímavé stroje DICOpage a DICOpress, které oslovují stejné zákazníky jako barevné digitální tiskové stroje firem Xeikon a Indigo.

DICOpage

DICOpage je konkrétně archový barevný digitální tiskový stroj tisknoucí rychlostí 960 stran A4/hod. v maximálním formátu 308 x 460 mm. Stroj tiskne oboustranně s použitím suchých tonerů. DICOpress tiskne na papír odvíjený z role o šíři 475 mm nebo 307,6mm rychlostí 3.900 stran A4/hodinu.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: