Nové A3 tiskárny Canon - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Nové A3 tiskárny Canon

20. září 2019, 10.01 | Canon vstupuje do nové kategorie A3 stolních kompaktních tiskáren modelem i-SENSYS LBP852Cx

 

 Potřeby dnešních firem jsou stále rozmanitější a efektivita v konkurenčním boji často rozhoduje. V oblasti tiskových služeb je stále větší důraz kladen na všestrannost a malou prostorovou náročnost zařízení při zachování profesionální úrovně kvality. Aktuální odpovědí společnosti Canon na tento trend je nová barevná kancelářská A3 tiskárna i-SENSYS LBP852Cx.Laserová barevná tiskárna i-SENSYS LBP852Cx je primárně určena pro práci s formátem A3, poradí si ale s tiskovinami od letáků velikosti A6 až po bannery 1200 mm. Uplatnění tak může najít nejen v rámci maloobchodu, ale i u kreativních týmů ve velkých firmách.

„Tiskárny řady i-SENSYS si v kancelářích už našly své místo především díky vysoké efektivitě a úsporným rozměrům. Jsou to barevné laserové tiskárny, které jsou umístěné v kompaktních jednotkách a lze je snadno nastavit a obsluhovat. To vše posouvá ještě o kus dál nový model i-SENSYS LBP852Cx," říká Petr Hnilička, produktový specialista Canon CZ.

 

 i-SENSYS LBP852Cx

Kvalitním barevným tiskem v požadovaném formátu ale nároky dnešních klientů nekončí. Díky režimu optimalizace Point of Purchase (POP) tiskne i-SENSYS LBP852Cx  živé a barevné výstupy a umožňuje uživatelům vytvářet profesionální a poutavé materiály. Pro ještě snadnější tvorbu ohromujících plakátů a vývěsních cedulí, mimo podpory tisku bannerů do délky 1200 mm, nabízí Canon k tiskovému zařízení zdarma také software PosterArtist Lite. Ten je vybaven více než 1 300 šablonami, fotografiemi a kliparty, které najdou uplatnění v široké řadě různých podnikatelských prostředí.

„Naši zákazníci stále rostou, osvojují si další dovednosti a my jim chceme nabídnout pomocnou ruku. Společnost Canon svoji dlouhou historii, tradici a zkušenost se zpracováním obrazu promítá do nových zařízení. Víme, jak tvořit a tisknout materiály. Veškeré tyto dovednosti zúročujeme v novém zařízení i-SENSYS LBP852Cx. Díky tomu je možné nabídnout tiskárnu poskytující jednoduchou obsluhu typickou pro i-SENSYS, a přitom garantovat maximální kvalitu tisku,"
uzavírá Petr Hnilička.

 

 

Zdroj: Canon

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Polygrafie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: